PDA

Zobacz pełną wersję : Identyfikacja miejsca - Jezioro Solińskie?



AnaB.
09-08-2015, 01:23
Witam,
niedługo wybieram się na kilka dni w Bieszczady i mam zamiar odwiedzić Jezioro Solińskie. Przeglądając zdjęcia w Internecie, natknęłam się na jedno, które bardzo mnie urzekło. Niby jest podpisane, że to Jezioro Solińskie, nawet na jednej ze stron z zakwaterowaniem w Bieszczadach jest załączone to zdjęcie.
Tylko teraz nasuwa mi się pytanie, czy faktycznie to są Bieszczady i owe jezioro? Jeśli tak, to czy mogłabym prosić o jakieś dodatkowe informacje o miejscu zrobienia tego zdjęcia i wskazówkach jak tam trafić?
Byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc. :)

bartolomeo
09-08-2015, 18:24
czy faktycznie to są Bieszczady i owe jezioro?Byłbym skłonny przypuszczać, że niekoczniecznie :mrgreen: Gdzie to zdjecie zostało podpisane, że to Jezioro Solińskie?

don Enrico
09-08-2015, 20:23
Może to i jest jezioro, ale na pewno nie Solińskie.
Ot taka małą zmyłka.

AnaB.
10-08-2015, 00:05
Jakaś dziewczyna na swoim blogu pisała, że jedzie pod namiot w Bieszczady i pisała o Jeziorze Solińskim i dodała też kilka zdjęć, m.in. to, które dodałam wyżej. Jako że reszta z tych zdjęć się trochę różniła, zaczęłam wątpić, ze to faktycznie to jezioro.
A tutaj to zdjęcie jest dołączone do opisu ośrodka nad Jeziorem Solińskim...
[ tu był link ]

To skoro to nie jest zdjęcie Jeziora Solińskiego, to czy są tam jakieś widoki podobne do tego ze zdjęcia?

bartolomeo
10-08-2015, 00:22
To nie jest strona żadnego ośrodka tylko klasyczny pośrednik z losowymi zdjęciami zakupionymi na fotograficznych stockach (http://www.shutterstock.com/pic-58374529/stock-photo-landscape-with-beautiful-mountain-lake.html?irgwc=1&tpl=77643-108110).

Reklamowaniem pośredników noclegowych się nie zajmujemy, usunąłem link.

AnaB.
10-08-2015, 00:45
Więc wszystko jasne... A taki ładny widoczek był...

Wracając do ostatniego pytania - jakieś miejsca nad Jeziorem Solińskim możecie polecić? Żeby też były takie ładne widoczki? Jakoś mam do nich słabość... :)

Lisk
10-08-2015, 09:32
Nad Soliną bywa ładnie --musisz pojechać i odkryć dla siebie jakiś zakątek (parę fotek z wujka Google ;https://www.google.pl/search?q=solina&client=ubuntu&hs=mVj&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCAQsARqFQoTCP_o4ob-nccCFSNH2wodNH4EkQ&biw=1301&bih=641