PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wybieram się w bieszczady



Mateusz Kmiecik
24-08-2015, 14:33
Witam. Wybieram się z dziewczyną w Bieszczady i moje pytanie brzmi następująco gdzie najlepiej jechać żeby zwiedzić góry jakieś szlaki?? Najlepiej żeby był to adres pod który mogę zajechac :) Z góry dzięki; )

bertrand236
24-08-2015, 14:57
Witaj na forum. A jakie są Twoje wymagania?
Pozdrawiam

Poszukaj na forumie np. tu: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/9047-Bieszczady-pierwszy-raz

Mateusz Kmiecik
24-08-2015, 15:29
Wymagań kto wie jakich nie mam chodzi mi ogólnie o ładne widoki żeby było gdzieś iść na spacer no wiadomo żeby się podobało :) dziewczyna wraca z zagranicy i chce ja właśnie zabrać na takie trochę spóźniony wyjazd wakacyjny :)

Piskal
24-08-2015, 18:51
Wetlina, ew. Ustrzyki Górne.

PS. Nie zastanawiałeś się nad kupnem klawiatury, która posiada znaki przestankowe?

Wojtek Pysz
24-08-2015, 21:23
Nie zastanawiałeś się nad kupnem klawiatury, która posiada znaki przestankowe?
Czemu się czepiasz? Są przecież pytajniki, dwukropki, średniki i nawiasy. Teraz inne czasy i inne znaki. Przydałby się natomiast "Shift", żeby bieszczady stały się Bieszczadami.

Mateusz Kmiecik
28-08-2015, 09:34
No niby racja :) nikt nie ma nic więcej do zaproponowania?

creamcheese
28-08-2015, 11:22
Pytasz ogólnikowo to i takie dostajesz odpowiedzi.
Prosisz o adres (noclegu jak mniemam) to powiedz jakie masz wymagania i na ile Cię stać. W UG możesz nocować Pod Caryńską za 160 zet/2 osoby lub na polu namiotowym za 2x10+7 za namiot+7 za ewentualny samochód. Do tego po 1,60/osoba/dzień opłata klimatyczna.
Takiż sam rozrzut cen jest w Wetlinie.
Te dwie lokalizacje (podane przez Piscala) są blisko ładnych widoków i można iść na spacer, zwiedzić góry i będzie się podobało.
Pozdrawiam

Marcin
28-08-2015, 13:11
Witam. Wybieram się z dziewczyną w Bieszczady i moje pytanie brzmi następująco gdzie najlepiej jechać żeby zwiedzić góry jakieś szlaki?? Najlepiej żeby był to adres pod który mogę zajechac :) Z góry dzięki; )

W Wetlinie (Piotrowa Polana) i Ustrzykach Górnych (Schronisko Kremenaros) jest fajnie. Wybierzcie się na czerwony szlak - polecam. :razz: