PDA

Zobacz pełną wersję : Remont drogi Stuposiany - Muczne



Kelly
28-10-2015, 10:36
Witam,

Rozpoczęto przebudowę drogi Stuposiany - Muczne. 26.10. późnym popołudniem na skrzyżowaniu w Stuposianach stał znak zakaz ruchu w kierunku Mucznego. Objazd wówczas obowiązywał przez drogę leśną. Wjazd przez most na Wołosatym przy parkingu w Stuposianach wyjazd w rejonach Wilczej Góry.

Ze strony TVP Rzeszów:

Nadleśnictwo Stuposiany rozpoczęło przebudowę drogi w Mucznem. W związku z pracami do 27 listopada droga relacji Stuposiany-Muczne będzie nieprzejezdna dla samochodów ciężarowych, a samochody osobowe nie będą mogły poruszać się nią w dni robocze w godz. 8:00-15:30. Przejazd możliwy będzie drogami leśnymi po wcześniejszym uzgodnieniu ze służbą leśną.
Kierowcy, którzy będą chcieli przejechać objazdami więcej informacji mogą uzyskać pod nr tel. 606 716 538 lub 606 410 310.


http://rzeszow.tvp.pl/22373445/rozpoczal-sie-remont-drogi-w-mucznem

dorota z krakowa
28-10-2015, 17:30
Super !!! Wreszcie jakaś dobra wiadomość :)

creamcheese
28-10-2015, 18:08
Zdążyłem w czerwcu przejść jeszcze tą drogą, nim jej nie spaskudzili...
a wiadomość nie taka znów super...niedługo zaasfaltują brody na Osławie (jeśli już tego nie zrobili)...schodki na Tarnicę wybetonują bo po deszczu marne są...może jakieś krzesełko na Wetlińska zrobią...:cry:

bertrand236
28-10-2015, 18:20
Jeździłem we wrześniu i październiku. Dało się. Rozumiem jednak mieszkańców Mucznego i Tarnawy.

Pozdrawiam

Marcus
29-10-2015, 08:15
Szkoda, że nie do Tarnawy i Bukowca.
Ciekawe, kiedy dojedziemy do Zatwarnicy?

Kelly
29-10-2015, 09:14
Szkoda, że informacja o remoncie drogi Stuposiany - Muczne pojawiła się dopiero w regionalnych informacjach jak remont się zaczął. Można było taką informację podać już wcześniej.
Mieliśmy to szczęście, że wracaliśmy z Mucznego 26.10. późnym popołudniem i droga była już zamknięta.
Jak dla mnie remont drogi do Mucznego to dobra wiadomość. Droga była już w kiepskim stanie. Korzyści z tego będą mieli zarówno mieszkańcy jak i turyści. Nie widzę negatywnego wpływu położenia równego asfaltu w tym rejonie na drodze po której mają poruszać się samochody.