PDA

Zobacz pełną wersję : Letni wyjazd



ruda1107
08-06-2016, 09:27
Witam wszytskich. Chciałabym na wakacjch wspólnie ze znajomymi udać się w bieszczady? czy ktos moze doradzic w jakim meisiacu bedzie najlepiej oraz do jakiej miejscowosci sie udac?

Piskal
08-06-2016, 10:14
To zależy od twoich oczekiwań. W każdym miejscu w Bieszczadach jest fajnie, nawet oddalonym od głównych szlaków, na pewno znajdziesz bodaj ścieżkę przyrodniczo- edukacyjną. Najpopularniejszymi miejscowościami są Cisna, Wetlina i Ustrzyki Górne, ale w wakacje będą masakrycznie zatłoczone, chyba że tak lubisz. W ogóle wakacje to najgorszy czas na wyjazdy- upał i tłum. No i trudności z bazą noclegową, musisz wcześniej trochę podzwonić. Ja polecam Doliną Sanu, odradzam wymienione miejscowości i na pewno okolice Soliny.
A "Bieszczady", to nazwa własna, pisze się więc ją z wielkiej litery. Że o innych błędach w tym krótkim zdaniu nie wspomnę. Czepiam się, ale mentalnie jestem już starym tetrykiem.

tomasz8278
08-06-2016, 20:46
Tak drogi mi dziadku ,masz rację.

calanthe
08-06-2016, 22:46
Witam wszytskich. Chciałabym na wakacjch wspólnie ze znajomymi udać się w bieszczady? czy ktos moze doradzic w jakim meisiacu bedzie najlepiej oraz do jakiej miejscowosci sie udac?

Każdy miesiąc jest dobry jeśli nie jest miesiącem wakacyjnym :) Piskal ma rację :)

misha
14-06-2016, 12:32
Bieszczady są na tyle duże, że nawet jak poszukujesz ciszy na spokojny biwak przy ognisku - to ją znajdziesz. Tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.