PDA

Zobacz pełną wersję : Hotelik Biały jest najlepszy!!!



ika
26-09-2003, 17:42
Wróciłam jakieś dwa tygodnie temu (buuuu) z Bieszczadów. Kiedy się tam wybierałam nie miałam zielonego pojecia, gdzie można nocować. W internecie znalazłam dużo ciekawych informacji o Kremenarosie. Już miejscowy kierowca (Ustrzyki Dolne-Górne) odradzał to miejsce. Miał rację - porcjowana woda w określonych godzinach, smród nie do wytrzymania. Podobno mieszkańcy Ustrzyk wiedzą, kto nocuje w Kremenarosie, bo przechodzi specyficznym zapaszkiem.
O 23 przytelepałam się do Białego Hoteliku, a tam co - wszystko na odwrót (oprócz cen)- czysto, przytulnie i ciepło (przed zimniejszą nocą włączano ogrzewanie), woda całą dobę bez głupich informacji typu "szanuj wodę, inni też chcą skorzystać". Teraz wszystkim znajomym polecam to miejsce. Jest jedynym, w którym będę się zatrzymywała w Ustrzykach.
Poza tym oczywiście warto w Bieszczadach zobaczyć Tarnicę, cudne połoniny, Rawki itd.

kasiek
03-10-2003, 14:26
Zgadzam sie:-) Hotelik jest OK.I przemila jest pani Irena i Jej Maz, ktorzy prowadza hotelik i noclegi kolo swojego domu.
I w hoteliku i w domku jest cudnie no i waruneczki super. Jak sie przyjdzie zmoknietym i wywianym super jest sobie posiedziec w przytulnej kuchni gdzie kominek i buzujacy ogienek:-)
Oczywiscie poza Hotelikiem milo jest tez w domkach u Bieszczadnikow- pracownikow Parku - gwarantuja Oni mocne przezycia:-))) Bardzo milo jest u pana Daniela Nowaka:-)
W ogole jest w Ustrzykach sporo przemilych miejsc do ktorych wraca sie co roku od 10 lat z okladem:-)
Pozdrowka!

one dollar
25-06-2013, 19:39
Fantastyczne miejsce :) byłem tam w ubiegly weekend klimacik genialny blisko do szlakow warunki hoteliku jak w domu :) na pewno jeszcze tam wroce i to niedlugo.....

gora
25-09-2013, 00:38
Ojej...ten watek zaczal sie 10 lat temu...:)
Co do hoteliku...to z dobrodziejstw korzystalam zima, kiedy spoznieni dojechalismy do ustrzyk i o wlazeniu z berezek do koliby nie bylo mowy. Wtedy to hotelik przyszedl z ratunkiem! Cieplutki pokoj z lazienka- istne szalenstwo. Latem kilka razy zdazylo mi sie spac w domkach. Wszystko ok tylko osobom o czujnym snie proponuje stopery do uszu- sciany sa z dykty wiec dzwiek sie bardzo niesie.
Pozdrawiam

creamcheese
25-09-2013, 07:07
Domki przy Hoteliku Białym w UG?? Pokój z łazienką?? Chyba nie o tym hoteliku piszesz, albo ja czegoś nie wiem!!
Pozdrawiam

gora
25-09-2013, 12:22
Oj...faktycznie pomyliłam...miałam na myśli pttk...:(((nie biały...

Co do białego...byłam tam raz i bardzo miło wspominam ten pobyt. Przystepna cena, a i pokoj barfdzo przyjemy:)))polecam

PS: przepraszam za pomyłkę!