PDA

Zobacz pełną wersję : Wypad w męskim gronie



jac_szcz
18-08-2016, 00:02
Witam serdecznie
Wraz z kilkoma znajomymi (łącznie 4-5 osób) mamy zamiar wyskoczyc na 4 dni w Bieszczady aby odpocząć od żon, dzieci, pracy i cywilizacji... najzwyczajniej w świecie wyłączyć telefony i patrzeć w ognisko :)
Poszukujemy domku na odludziu, lecz z prądem i łazienką.
Mamy zamiar wyjechać w połowie września. Może być już chłodno więc dobrze aby był kominek i miejsce na ognisko.
Co do lokalizacji myśleliśmy o Wetlinie. Mamy zamiar pochodzić po górach i pozbierać trochę grzybów.
Dodam jeszcze, że interesuje mnie wyłącznie 1 domek na działce...
Jest mnóstwo ofert gdzie oferowane jest np.5 domków do wynajęcia...
Nie chcemy aby podczas naszego pobytu "sąsiad" uprzykszal nam życie muzyką ze swojego nowego samochodu... wiecie o co chodzi
Możecie coś polecić?
Z góry dziękuję za pomoc

piotrf
18-08-2016, 06:27
Leśniczówka w Balnicy

don Enrico
19-08-2016, 21:43
Bardzo sympatycznych gospodarzy spotkasz tu (http://www.michniowiec.za.pl/)

WUKA
20-08-2016, 15:24
Tak, don Enrico rację ma! Tez polecam gorąco!

don Enrico
20-08-2016, 21:16
(...)
Dodam jeszcze, że interesuje mnie wyłącznie 1 domek na działce...
Jest mnóstwo ofert gdzie oferowane jest np.5 domków do wynajęcia...
Nie chcemy aby podczas naszego pobytu "sąsiad" uprzykszal nam życie muzyką ze swojego nowego samochodu... wiecie o co chodzi
Możecie coś polecić?
Z góry dziękuję za pomoc
Zaczynam mieć wątpliwości, bo osoba świeżo zarejestrowana na forum jako jas_szcz nic nie wspomina o dobrych stosunkach z gospodarzami ?!
Więc jeśli rekomenduję mu to miejscówkę , być może wyświadczam niedźwiedzią przysługę gospodarzom tego obiektu.
Nic nie wiem kim jest pytający ? Chce samotnego domku ? może narobi syfu i odjedzie gdzieś w dal .. a ja zostanę jako rekomendujący.
Oby moje słowa w gówno się obróciły...
Oj ! zastanowię się następnym razem zanim coś zarekomenduję nieznajomemu ....

Jimi
21-08-2016, 19:51
Henio, reklama pozostanie a z tego powodu gospodarze na pewno będą się cieszyć. Bo oprócz niego w ten link kliknie dziesiątki osób (ja kliknęłam). Nie sposób robić reklamę tak, by odbierali ją tylko kulturalni ludzie -chyba że napisać wprost że takich i takich nie obsługujemy. A po co mu dobre stosunki z gospodarzami - może tego nie oczekuje? Ja przykładowo oczekuję od gospodarzy jak najmniejszego zainteresowania mą osobą, chyba że gospodarze to moi dobrzy znajomi.