PDA

Zobacz pełną wersję : Tapeta do twojego komputera



irek
10-10-2003, 18:42
Ukrainskie klimaty :)
-- uwaga -- osoby o slabych nerwach i malym poczuciu humoru proszene sa o nie otwieranie zalacznika :)
a przy okazji zagadka -
do czego sluzy miotelka ?

Szaszka
10-10-2003, 19:14
Małą podpowiedz znajdziecie w I części mojej relacji. ;P

Michał
10-10-2003, 23:26
Heh!!

Od razu widać, coś ludzik "complete under". Pewnie sporo z forumowców pci męskiej wie co i jak. Ty Irek na pewno jesteś na tyle za młody, aby szydzić z tego.
A poza tym chyba pomyliłeś forum w tym temacie.
Coraz bardziej żałośnie się dzieje u Was.
Admin - zmień temat (tytuł) tego forum.

P.s.

Bardzo mnie cieszy motto relacji z Waszej wyprawy!.
Pociągnijcie za sobą jak najwięcej ludzi w tamte rejony. A dla Szaszki: pióro masz śliczne - ale zbłądziłaś. Bieszczady są jedne - te w Polsce.


Pozdrawiam zza .....

KASZKA
13-10-2003, 15:40
Szaszka,
przez Ciebie szefowa zmyła mi głowę za atak śmiechu w godzinach pracy!!!!!!, przy klientach!!!!!!!!! (czytałam, jak nikogo nie było, ale Twoja relacja chodzi za mną i co sobie przypomnę bardziej chwytliwe fragmenty...).
Poza tym, burza oklasków :) z odcinka na odcinek nabierasz tempa i czekam niecierpliwie na cd.

Iras, Aga,
robicie zdjęcia wielkiej urody, w komplecie z relacjami wyżej wychwalanej powodują wstrzymanie akcji oddechowej u niżej podpisanej. Widok z Pikuja na połoniny mam w charakterze tapety, czym budzę powszechne zainteresowanie ekipy, z którą pracuję.

W kwestii miotełki: łatwizna - najmodniejszy ostatnio element designerski pomieszczeń użytkowych, patrz: targi sztuki użytkowej Mediolan 2003 :)

pozdrawiam wszystkich :)))))))

Michał
13-10-2003, 20:57
Heh!

KASZKA!!!!!!!!!

Klimaty chyba zdrowo Ci się rozminęły z tematem postu. Dla mnie jaja z arbuzem.
Nie sądziłem, co zwykły schludny kibel jeszcze dzisiaj zgrywa się z poczuciem (sic!!) zapachów strumyka górskiego (chyba, że pijesz do aktualnego stanu środowiska Bieszczadów), lasów itd.
Brawo!
Moje szczere gratulacje - sam nie potrafiłbym oddać bardziej wiernie tego, co obecnie w Bieszczadach!!!!!!!!!

Mistrzunio - masz 100 na 100!!!

Pozdrawiam

Hern
19-10-2003, 17:48
Michał!!! jestes Naj!! na tym forum!! gdyby nie Ty byloby nudne!