PDA

Zobacz pełną wersję : Komunikacja z Ustrzyk Dolnych



annax
20-06-2017, 17:54
W Bieszczadach bylam dawno temu, majac kilka lat. Można wiec powiedzieć, ze wybieram się tam po raz pierwszy. Jade busem. Zamierzam zakwaterować się w Ustrzkach Dolnych. Planuje krotki pobyt. Czy z Ustrzyk Dln. jest obecnie jakas komunikacja, dzięki której dotre... no wlasnie. Koniecznie chce wejść na Polonine Carynska lub Tarnice. W jakich miejscowościach rozpoczynają się te szlaki i czy mogę liczyc na lokalnego przewoźnika, z ktorym do nich dojade¨?

creamcheese
21-06-2017, 11:07
Wygodniej ci będzie zakwaterować się w Ustrzykach Górnych skąd pójdziesz i na Caryńską i na Tarnicę...ale sądzę, ze nie jednego dnia ;)

annax
21-06-2017, 11:56
Wygodniej ci będzie zakwaterować się w Ustrzykach Górnych skąd pójdziesz i na Caryńską i na Tarnicę...ale sądzę, ze nie jednego dnia ;)

Wczoraj spędziłam trochę czasu w sieci, doczytałam co nieco i faktycznie... trzeba dotrzeć do Ustrzyk Górnych.

Wiesz może, czy w wakacje będzie jakieś połączenie Ustrzyki Dolne - Ustrzyki Górne? Nic nie znalazłam w Internecie. Jest tylko informacja o wycofaniu się przewoźnika.:-(

bartolomeo
21-06-2017, 12:57
Na wakacjach bo Bieszczadach ma jeździć PKS Jarosław, szczegółów na razie niestety brak.

annax
23-06-2017, 22:53
Dziękuję za odpowiedź. Będę śledzić Internet.