PDA

Zobacz pełną wersję : jak dojechac



Anonymous
25-06-2001, 11:09
pytanko: jak dojechac po najmniejszej lini oporu i finansach z warszawy do cisnej badz do wetliny....
pozdrawiam

kasandrra
25-06-2001, 15:54
stopem
z Warszawy do Zagórza bilet PKP jest naprawde tani

hans
25-06-2001, 18:13
stopem?? - przecież nikt Ci sie nie zatrzymał (chcesz żęby sie filipe zniechęcił?) - chyba że chodzi ci o stopa na grójeckiej?

filipe - PKP to chyba najlepszy pomysł, ale jak będziesz miał możliwość to wysiadaj w Sanoku i potem PKS (w Zagórzu nie zawsze się dopchasz do autobusu), chyba że masz na tyle uroku że jakaś laska cię podrzuci. I nie zrażaj się tym co wyżej napisałem - NIE wszystkim sie NIE zatrzymują!

Lukasz
26-06-2001, 10:59
Dlaczego Hans jest tak negaywnie nastawiony do stopa??????? Jeżdżę w ten sposób od 7 lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się abym nie dojechał tam gdzie sobie zaplanowałem.

hans
26-06-2001, 15:49
Ty chyba nie umiesz czytać! (albo nie rozumiesz co czytasz!). To do ciebie Lukasz - pokaż mi w którym miejscu jestem "negatywnie nastawiony"?????
Po pierwsze Bieszczady są tym rejonem w Polsce (chyba jednym z niewielu) gdzie kierowcy widząc człowieka z plecakiem naciskają nie na gaz ale NA HAMULEC!!!!
Po drugie - mi też się zatrzymują (to Kasandra narzeka na stopa)
Czytaj uważnie to co pisze, a potem krytukuj! :-)

kasandrra
28-06-2001, 10:23
Ej, Hansie,
miałam nadzieje ze jakos zareagujesz :)))))))))))))))
a co to Grójecka gorsza?

hans
28-06-2001, 13:49
przecież zareagowałem!!!!

na grójeckiej to pewnie cię nawet nie zauważają jak przechodzisz po pasach, nie mówiąc o stopie :-)

kasandrra
28-06-2001, 14:24
i tak cię akceptuje i tak :)

hans
02-07-2001, 19:35
akceptujesz?! - jestem niezmiernie dumny (człowiek ze stolicy mnie akceptuje - WOW!!!) p.s. tylko się nie obraź za tego "człowieka" :-)

kasandrra
03-07-2001, 18:35
H A N S I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja sie nie obraze, bo nie umiem, ale cie udusze własnymi dłońmi/dłoniami - ja się urodziłam w Olsztynie!!!!!!!! najpiekniejszym miescie w Polsce , a w Rzeszowie to jest tylko jedno WSP!!!!! co prawda za to świetni studenci...
mam nadzieje ze juz nie jestes studentem bo trzeba by wtedy przyznac ze jestes swietny...:)
Ka