PDA

Zobacz pełną wersję : Pokój z wanna



dawid152020
15-01-2018, 12:05
Szukam pokoju z wanna w Bieszczadach , może ktoś coś polecić

Sroka
15-01-2018, 21:00
Szukam pokoju z wanna w Bieszczadach , może ktoś coś polecić
wanne w castoramie widziałem....

bartolomeo
15-01-2018, 21:12
wanne w castoramie widziałem....
A ta Castorama w Bieszczadach oczywiście, prawda? Gdzie konkretnie?

mercun
15-01-2018, 21:36
A ta Castorama w Bieszczadach oczywiście, prawda? Gdzie konkretnie?

Między Castorem a Polluxem przecie:wink: Trzeba się tylko mocno w niebo nad Caryńską wgapić. W gwiazdozbiorze Bliźniąt, oczywiście.

Biesiek
15-01-2018, 22:00
Czas jakiś temu wannę można było dostać w pakiecie z pokojem w Tarnawie. Ale... to stara wanna była ;-)))... żeliwna... odrapana. jednym słowem - klimatyczna, jak cała reszta.
Nie wiem, czy nadal utrzymują tam tak wysoki standard, bo niestety widzę postępującą degradację. Ze smutkiem obserwowałem, jak w Tarnawie N najpierw zniknął hotel ( robotniczy... co prawda, ale za to murowany, bez okien już. I pewnie dlatego, ze nie trzymał klimatu zrównali z ziemią, a fundamenty zasypali. Potem zniknęła wiata nad potokiem. Ech - to se już ne wrati - te imprezki do rana w deszczowe dni i noce z dachem nad głową i szumem potoku na wyciągnięcie... ucha.
A ostatnio w telewizji widziałem ;-))))))))), że stało się tam bardzo niebezpiecznie. Jakieś morderstwa w kotłowni, jakiś duży pożar, akty przemocy itp... Ech Tarnawaaaaa.
A na poważnie - zawsze możesz spytać, czy w prawym skrzydle hoteliku są nadal wanny.
Pozdrawiam.

Hero
16-01-2018, 09:02
Wilcza jama w Smolniku nad Sanem. W domkach w łazienkach są wanny.

Sylwek74
16-01-2018, 12:23
W Łupkowie w Chatce też jest wanna :-)