PDA

Zobacz pełną wersję : "W dolinie potoku Ruchlin"



Marco Polo
15-01-2018, 20:56
Jeszcze ciepła pozycja.

"Moją intencją nie było napisanie pełnej monografii Żernicy Niżnej i Wyżnej. Spróbowałem zebrać i uporządkować informacje dostępne w literaturze i źródłach ..." - pisze autor p. Zbigniew Kozicki. Zapowiada się ciekawie, biorę się do czytania. Książka dostępna jest u autora, zainteresowanym służę namiarami na PW.

44231

bartolomeo
15-01-2018, 21:13
Ja bym łyknął. Tylko dlaczego na PW, to jakieś tajne wydawnictwo? Poważnie pytam.

Marco Polo
15-01-2018, 21:38
Wydawnictwo nie jest tajne. Staram się jak najmniej udostępniać dane teleadresowe swoje i innych w ogólnie dostępnych miejscach w sieci. Autor nie widzi przeszkód, aby takie informacje przekazać zainteresowanym.

mercun
15-01-2018, 21:48
Wydawnictwo nie jest tajne. Staram się jak najmniej udostępniać dane teleadresowe swoje i innych w ogólnie dostępnych miejscach w sieci. Autor nie widzi przeszkód, aby takie informacje przekazać zainteresowanym.

Ani chybi - drugi obieg!:!: Hłasko znowu utajniony?!

bartolomeo
15-01-2018, 22:12
Staram się jak najmniej udostępniać dane teleadresowe swoje i innych w ogólnie dostępnych miejscach w sieci.I to się chwali :smile: Skoro Autor przyjął taką konwencję rozpowszechniania książki niech mu będzie.

mercun
15-01-2018, 22:30
No jaaasne! Im mniej egzemplarzy sprzeda tym więcej mu zostanie! Przecież to takie logiczne.:idea:

KKCH
30-03-2018, 22:27
Witam, jestem zainteresowana zakupem książki bardzo proszę o informację.