PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w wyznaczeniu trasy.



diaz83
31-01-2018, 19:34
Cześć wszystkim forumowiczom. Mam na imię Dominik. Nastał taki czas w moim życiu, że potrzebuję trochę izolacji, wyciszenia i przemyśleń. Jestem zakochany w Bieszczadach byłem tam kilka razy latem i zimą (zimowe spanie w namiocie na Otrycie i chata socjologa). Teraz chciał bym spakować plecak i wyjść na kilka dni 3, 5, 7 nie wiem ile. Potrzebował bym pomocy w wyznaczeniu jakiejś trasy, którą mógł bym wędrować przez kilka dni z noclegami w schroniskach lub prywatnych tanich kwaterach. Jestem zdecydowany wystartować z Lutowisk przez Otryt teraz w piątek. Z góry dziękuje za pomoc.

sir Bazyl
31-01-2018, 20:32
Cześć!
Pierwszy nocleg: Chata Socjologa.
Drugi: Koliba (Przysłup Caryński) - z Chaty do Dwernika i szlakiem przez Magurę Stuposiańską bądź drogą przez Caryńskie.
Trzeci: Schronisko Pod Rawkami - przez Połoninę Caryńską.
Czwarty: Schronisko Pod Wysoką Połoniną w Wetlinie - przez Małą Rawkę i Dział do Wetliny.
Piąty: Schronisko Jaworzec bądź agroturystyka "U OLI" w Kalnicy - przez Przeł. Orłowicza i w zależności od wariantu albo czarnym szlakiem na Jaworzec albo czerwonym przez Smerek do Kalnicy.
Szósty: Schronisko Pod Honem w Cisnej bądź GOPRówka w Cisnej - przez Falową czarnym szlakiem do Dołżycy i dalej asfaltem do Cisnej.
Mapa i kompas niezbędne (ewentualnie GPS).
Powodzenia!

don Enrico
31-01-2018, 20:36
Chciałem coś mądrego napisać, ale Bazyl tak jasno zapodał, że tylko można coś gorszego dopowiedzieć
spróbuję
o tej porze roku pogoda rozdaje karty

diaz83
31-01-2018, 20:53
Super dziękuje. Tak pogoda tutaj odgrywa główną rolę gdzieś mogę przekoczować dwie noce zawsze. Na bieszczadczyków zawsze można liczyć dziękuje.

- - - Updated - - -

ze sprzetu kompas mapa rakiety kijki :)

długi
31-01-2018, 23:34
Wariantem może być odbicie Wetlina Orlowicza Zatwarnica Krywe, dolina Sanu lub stokówką do Tworylnego odbić do Jaworca, dalej do Łopienki nocować można we wiacie bazy z łopienki do Cisnej Pod Hoń
Tak trochę bardziej na uboczu, nie wiem czy mądrzej, trochę inaczej...