PDA

Zobacz pełną wersję : Wirtualne Bieszczady i Hotel Górski - odsłona 2



admin
25-06-2001, 18:12
W dniu 25.06.2001 roku zawarliśmy "wstępną" ugodę z właścicielami Hotelu Górskiego.
Z naszych "opinii" usunięty zostanie negatywny opis w/w obiektu, a następnie odwiedzimy hotel i restaurację ponownie po czym przedłożymy "do wglądu" Dyrekcji hotelu nowe opinie dotyczące Hotelu Górskiego w Ustrzykach Górnych!!!!!!!!!.

Dyrekcja "HG" utrzymuje, iż od czasu naszej ostatniej wizyty wiele się zmieniło na plus.
Postanowiliśmy przyjąć propozycję ugody ze względu na komplikacje i koszty związane z dalszym kontynuowaniem procesu.

Cóż sądzę, że wracamy na tarczy ale "life is brutal and money rules the world".

zdrowia
moskita

hans
26-06-2001, 16:15
NIe ma jak wolne od cenzury opinie!!!!!!!! Na pewno wszyscy będą zachwyceni wspaniałą ;-) recenzją, która wkrótce ukarze się na WB i rzucą się do telefonów żeby zarezerwować miejsca w tym wspaniałym kurorcie. Już się nie mogę doczekać, żeby to zrobić.
Czy na tarczy? - nie byłbym do końca taki pewien!!!
Pozdrawiam !

p.s. ale jak nie mają mielonki to nie jedziemy - no nie Kasandrra??? :-)))

Anonymous
26-06-2001, 16:25
Jeszcze na ten temat:
Ceny tu w inernecie 66-68 złotych od osoby.
Mnie wczoraj podano 88 złotych.

To drobiazg taka mała inflacja. A może tak szybko zmienia się kurs dolara?
Zbyszek S.

kasandrra
26-06-2001, 18:00
Admin,
popros o mielonke 3 razy w barze - jak nie bedzie to powiedz, ze jak to zmienią to ja tez sie dopisze do pozytywnej opinii;
Widzisz Hans- dla Ciebie tez zamówiłam... :)

Kass

kasandrra
26-06-2001, 18:01
wiecie co, a moze tam rzeczywiscie sie cos zmieni- moze i "po coś" była ta awantura...

Anonymous
27-06-2001, 14:41
A może tam wpadnę na chwilę na jedną małą maluśką mielonkę.
Tylko czy nie mają tam jakiś goryli, którzy po takim pytaniu mnie nie wykopią z lokalu?


Pozdrawia Zbyszek

Ps. Czyli mielonka z chlebem i musztardą?

kasandrra
27-06-2001, 15:52
hm...musztarda jest najbardziej na miejscu

hans
28-06-2001, 13:54
musztarda???!!!! - to profanacja MIELONKI!!!!!!!! :-)))
ketchup! - to już co innego.... (zwłaszcza zielony!)

kasandrra
28-06-2001, 14:17
HANS
gorzej byłoby z majonezem- to dopiero profanacja.
masz racje, ja tez wole ketchup ale
ZBYSZEK
chleb moze zostac
K

beata
28-06-2001, 19:58
Ja tez pojade zobaczyc co tam maja. Nawet sie poswiece i cos zamowie do jedzenia, wyposazywszy sie wczesniej w coca-cole bo to dobre na wszelkie niedogodnosci trawienne :-)

Anonymous
28-06-2001, 21:20
Coca-cola najlepsza do odkręcania zardzewiałych śrub.
Na nic WD-40 cola jest the best.
Pozdrowienia Zbyszek

kasandrra
29-06-2001, 15:05
Beata,
ja sie zgadzam z ta Cola chociaz wolałąbym powiedziec ze unikam takich napojów to czasem fajnie sie tak "zatruc"- byc moze inni mają od tego alkohol i narkotyki.
A jaki power po coli, wszak tyle cukru..

beata
30-06-2001, 22:27
Skoro wedlug Zbyszka cola pozwala odkrecic zardzewiale sruby - to tym bardziej zniszczy wszelka salmonelle - prawda :-)

kasandrra
02-07-2001, 10:17
wyżre calutką, a swoją drogą to czasem mnie dziwi jak daleko dociera coca-cola w Bieszczady,
np. w takie małe sklepiki, gdzie dociera tylko mielonka rzeszowska; no ale mielonka ma swoje prawa...

hans
02-07-2001, 19:48
widzisz Kasandrra - nawet do tych małych sklepików można dojechać.... (nie jest aż tak źle jak niektórzy mówią)

a co do mielonki to nie dziw sie: zawsze i wszędzie mielonka spotykana będzie!!!

p.s. widzę, że wyszło ciekawe "jadło": mielonka z chlebem i ketchupem popita colą (naprawdę dobre!!!)

kasandrra
03-07-2001, 18:14
:)