PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuje Ktos moze skitury??



extremarcin
02-12-2003, 14:05
mam do sprzedania tanio pare nart skiturowych do wedrowek po gorach zima razem z fokami i harszlami jesli ktos by chcial niech napisze extremarcin@wp.pl
pozdrawiam Marcin

Derty
03-12-2003, 10:41
czesc,
A czy moze orientujesz sie, gdzie by mozna kupic buty do skituru? Interesuje mnie tylko teren kraju:) W stolicznych sklepach oferuja mi tylko sprowadzenie z Westu za nieznosna doplata:(
D.

PS: Jaki jest ar tych narciet?

Marcin
03-12-2003, 11:23
A może ktoś ma same foki na zbyciu?

extremarcin
05-12-2003, 16:56
tak ja mam foki Pomoca uzywane w swietnym stanie jak jestes zainteresowany napsiz na moj adress mailowy pozdrawiam Marcin

extremarcin
05-12-2003, 17:00
musisz poszukac po komisach po za tym w wisle jest jedno takie miejsce gdzie gosc sprowadza i sprzedaje tylk oczasami trzeba uwazac bo sprzedaje uszkodzony lub wadliwy sprzet (jest on wystwiony na polkach) i informuje o tym dopiero jak sie zapytasz ( znacyz poweidizal mi ze tak wsrod wystawionych butow bywaja uszkodzone etc.) , a jesli sie nie zapytasz to wciskaja ci ciemnote ja mialem taki przypadek z butami akurat gdzie zepsute bylo przelozenie ski/walk i nie bylo zadnej informacji o tym. Ale tak po za tym mozna u niego kupicdobry sprzet w calkiem rosadnej cenie pozdrawiam Marcin