PDA

Zobacz pełną wersję : Sylwester 2018/2019 pod Pikujem



bertrand236
30-11-2018, 15:18
Gorąco polecam Sylwestra pod Pikujem. Ośrodek „Bojkowska chata” znajduje się w miejscowości Husne Wyżne. Byłem tam i dlatego z czystym sumieniem polecam.
Na ogrodzonym terenie stoi kilka budynków. Jeden mały, tylko pokój z łazienką, drugi większy, w którym jest kilka pokoi. Jest stołówka, sauna, dwa domki grillowe, basen odkryty i budynek w którym znajduje się czan, którego zdjęcie znajduje się na stronie ośrodka
Miejscówka naprawdę super. Godna polecenia. Opis znajdziecie tutaj: http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/tr/...ykivska.khata/ (http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/tr/verkhnye.husne/hotels/boykivska.khata/)

Właściciel ośrodka poinformował mnie dzisiaj, ze jeszcze ma około 12 miejsc wolnych. Jeżeli ktoś chce na Sylwestra w Bieszczady, to może w Ukraińskie?
Ceny są podane na stronie, ale możecie się potargować….

Jeżeli ten post jest niezgodny z regulaminem, to proszę go usunąć. Napisałem go na prośbę właściciela obiektu.

Pozdrawiam

mazg
30-11-2018, 18:14
a może właściciel pomyśli o polskiej wersji strony....

bacza
30-11-2018, 18:58
a może właściciel pomyśli o polskiej wersji strony....
Sęk w tym, że to jest podstrona serwisu "karpaty.info" i to chyba cały portal posiada (lub nie) wersje językowe. Polskiej - niet.
Tak, czy inaczej - zapytałem się, czy mogą dodać "pl". Zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Edyta: Na stronie mają info, że można kontaktować się po polsku. Zawsze można via e-mail.

don Enrico
01-12-2018, 20:36
(...)

Jeżeli ten post jest niezgodny z regulaminem, to proszę go usunąć. Napisałem go na prośbę właściciela obiektu.

Pozdrawiam
Jaki niezgodny ?
Przecież takich pozytywnych wiadomości nam trzeba na forum !!!, (w dodatku zweryfikowanych).
Potwierdzam również, że zarówno obiekt jak i jego gospodarz są bardzo dobrze ustawieni do klientów.
Gdybym miał możliwości chętne bym skorzystał z tej oferty.
p.s. minusem niezależnym jest nieokreślone przekraczanie granicy , co dla nowicjuszy we wschodnich wyjazdach jest stresem.

- - - Updated - - -


Sęk w tym, że to jest podstrona serwisu "karpaty.info" i to chyba cały portal posiada (lub nie) wersje językowe. Polskiej - niet.
Tak, czy inaczej - zapytałem się, czy mogą dodać "pl". Zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Edyta: Na stronie mają info, że można kontaktować się po polsku. Zawsze można via e-mail.
Mam pomysł
a może ktoś podjął by się przetłumaczenia na polski i podesłania tekstu ?

januszcz1
02-12-2018, 12:47
Google Translator bardzo dokładnie przetłumaczył mi stronę, dwa kliknięcia i masz wszystko po polsku

Gipsar
02-12-2018, 22:04
Też potwierdzam - bardzo fajna miejscówka. Byłem tam już dwa razy w tym roku.
Ivan wspominał że ma na sylwestra mieć jakąś ekipę z Krakowa.
Co do negocjacji cen to nie wiem, ale ceny posiłków miałem za każdym razem inne. Jedzenie bardzo dobre i można się najeść.

Jimi
03-12-2018, 08:02
Pomimo tego, że jest fajnie to warto dodać, że jak na Ukrainę to jest bardzo drogo. Ceny są po prostu polskie a nie ukraińskie -pewnie dlatego, że główna klientela to Polacy. Dla Polaków (zwłaszcza dopiero zaczynających jeździć na Ukrainę -nie znających realiów) to z pewnością nie będzie miało żadnego znaczenia bo przecież zapłaci tyle co w Polsce a może i 5 zł mniej ale ogólnie nie są to ceny rynkowe Ukrainy (tylko ceny pod bogatych polaczków) :P A poza tym szczegółem -to fajnie było :P

bertrand236
03-12-2018, 22:18
Pomimo tego, że jest fajnie to warto dodać, że jak na Ukrainę to jest bardzo drogo. Ceny są po prostu polskie a nie ukraińskie -pewnie dlatego, że główna klientela to Polacy. Dla Polaków (zwłaszcza dopiero zaczynających jeździć na Ukrainę -nie znających realiów) to z pewnością nie będzie miało żadnego znaczenia bo przecież zapłaci tyle co w Polsce a może i 5 zł mniej ale ogólnie nie są to ceny rynkowe Ukrainy (tylko ceny pod bogatych polaczków) :P A poza tym szczegółem -to fajnie było :P

Weź pod uwagę, że to są "Ceny Sylwestrowe". U nas też takowe obowiązują...

Pozdrawiam

Jimi
03-12-2018, 23:04
Wiesz, ja nawet w tej chwili nie wchodziłam w ogóle na tą stronę więc nie mam bladego pojęcia jaką ofertę i cenę mają na sylwestra :) Mówię o okresie normalnym (poza sezonem bo w lutym) w oparciu o to, jak tam byłam rok temu.

Wojtek Pysz
04-12-2018, 05:23
.... bo przecież zapłaci tyle co w Polsce a może i 5 zł mniej ale ogólnie nie są to ceny rynkowe Ukrainy (tylko ceny pod bogatych polaczków) :P
Nie wiem, czy fakt, że ktoś jest bogaty, to wystarczający powód, by używać tego nieładnego słowa ;-)