PDA

Zobacz pełną wersję : Dom/chata gdzieś na odludziu



Assasin74
08-12-2018, 01:11
Witam! Planuję uciec od cywilizacji na jakiś czas. Dobrze wspominam Bieszczady więc taki planuję obrać kierunek. Mam jednak specyficzne wymagania i nie wiem czy takie coś znajdę. Szukam domku/chaty oddalonego od dróg, ścieżek i szlaków ogólnie od cywilizacji, dobrze by było gdyby w pobliżu były lasy i z wymagań to by było na tyle. Istnieje jeszcze coś takiego gdzieś?

Mówiąc "oddalonego mam namyśli kilka km od cywilizacji nie kilkadziesiąt lub kilkaset metrów.

Proszę, pomóżcie.

Pozdrawiam

misha
09-12-2018, 03:04
Na dobry początek - Chata Socjologa na Otrycie.

długi
09-12-2018, 12:26
Stadnina Serednie Małe u Karoliny i Witka Smoleńskich, Krywe nad Sanem, Balnica, u Wojtka Judy, Schronisko na Końcu Świata k. Łupkowa lub może nie całkiem daleko od cywilizacji, ale na uboczu Radosne Szwejkowo w Łupkowie

komisaRz von Ryba
09-12-2018, 20:58
Witam! Planuję uciec od cywilizacji na jakiś czas. Dobrze wspominam Bieszczady więc taki planuję obrać kierunek. Mam jednak specyficzne wymagania i nie wiem czy takie coś znajdę. Szukam domku/chaty oddalonego od dróg, ścieżek i szlaków ogólnie od cywilizacji, dobrze by było gdyby w pobliżu były lasy i z wymagań to by było na tyle. Istnieje jeszcze coś takiego gdzieś?

Mówiąc "oddalonego mam namyśli kilka km od cywilizacji nie kilkadziesiąt lub kilkaset metrów.

Proszę, pomóżcie.

Pozdrawiam

Gdybyś mógł dokładniej sprecyzować wymagania, chata ma posiadać łazienkę, toaletę czy wystarczy sławojka i potok, zasięg GSM/internet ma być czy wskazany brak, dojazd autem, dojście drogą czy nikła trudna do znalezienia ścieżka ?
Zakładam że nie potrzebujesz takich rzeczy jak sklep itp.
Czy bierzesz pod uwagę tylko Bieszczady PL czy też SK i UA?

alex62
16-12-2018, 20:41
Się podłączę , pokój 2 osobowy z łazienką i jak największe ,,zadupie" w okolicy lub w BDPN .

don Enrico
16-12-2018, 20:49
Się podłączę , pokój 2 osobowy z łazienką i jak największe ,,zadupie" w okolicy lub w BDPN .
Bardzo dobrze wspominam Żurawin, wyszukiwarka podpowie rozwiązanie.

Assasin74
02-02-2019, 18:58
Nic po za dachem nad głową mi nie potrzeba :) Tylko Polska część Bieszczad.

Polej
03-02-2019, 19:43
Nasiczne - Dom Na Skraju Parku