PDA

Zobacz pełną wersję : Pokój 1-osobowy Ustrzyki górne



Wojres
10-12-2018, 13:27
Witam,szukam pokoju 1-osobowego w Ustrzykach górnych w terminie 15-16 grudzień.

Z góry dziękuje za pomoc.

bertrand236
10-12-2018, 19:51
A Google nie pomogą?

Wojres
10-12-2018, 22:22
Nie,nie pomogą.
Gdybym znalazł wcześniej wolny pokój w googlach to bym tu nie pisał.

don Enrico
10-12-2018, 22:48
Witam,szukam pokoju 1-osobowego w Ustrzykach górnych w terminie 15-16 grudzień.

Z góry dziękuje za pomoc.
Fajnie , że ktoś rejestruje się na forum szukając tu ostatniej deski ratunku. Pomóżcie i z góry dziękuję.
Nie mając świadomości kto jest użytkownikiem i jak to działa.
Już dawniej miałem zamysł aby jakaś biznesowo powiązana organizacja utworzyła stronkę pomocy ratunkowej, gdzie każdy mógłby zadać proste pytanie ..
... Chcę jechać w Bieszczady, powiedzcie co tam jest ciekawego ?
--------------
Proszę nie traktować tego jako zbycia tematu, ale jako przyczynek do ważnej dyskusji.
Naprawdę jest wiele osób , które szuka odpowiedzi na proste pytania i nie może jej znależć
W/g mnie powinna funkcjonować stonka np. na poziomie samorządu wojewódzkiego która by była w stanie udzielać rzetelnych informacji.

Piotr Niedziela
10-12-2018, 23:03
Dzwoń do Hotelu Górskiego , lub do Zajazdu pod Carynską albo do p. Musiałowskiej szefowej Hoteliku Białego

- - - Updated - - -

Jezeli potrzebujesz telefonów odezwij się na priv

Wojres
10-12-2018, 23:18
"Fajnie , że ktoś rejestruje się na forum szukając tu ostatniej deski ratunku. Pomóżcie i z góry dziękuję.
Nie mając świadomości kto jest użytkownikiem i jak to działa.
Już dawniej miałem zamysł aby jakaś biznesowo powiązana organizacja utworzyła stronkę pomocy ratunkowej, gdzie każdy mógłby zadać proste pytanie ..
... Chcę jechać w Bieszczady, powiedzcie co tam jest ciekawego ?"



Może wyjaśnie,bo widzę,że ktoś nie załapał....

Dzwoniłem już do kilku kwater,schronisk itp gdzie mają 1-osobowe.NIE MA WOLNYCH w tym terminie.
Dlatego pytam tutaj,bo może ktoś coś wie,słyszał i może podpowiedzieć.

Hero
11-12-2018, 09:27
Dzwoń do Hotelu Górskiego , lub do Zajazdu pod Carynską albo do p. Musiałowskiej szefowej Hoteliku Białego




Hotelik Biały już nie funkcjonuje. Najemcom skończyła się dzierżawa, a nowego przetargu jeszcze nie było.



Już dawniej miałem zamysł aby jakaś biznesowo powiązana organizacja utworzyła stronkę pomocy ratunkowej, gdzie każdy mógłby zadać proste pytanie ..
... Chcę jechać w Bieszczady, powiedzcie co tam jest ciekawego ?


Taka strona już kiedyś była, nie wiem czy jeszcze jest. Chwalili się, że odpowiedzą na każde pytanie, za opłatą uiszczoną SMSem.


Może wyjaśnie,bo widzę,że ktoś nie załapał....

Dzwoniłem już do kilku kwater,schronisk itp gdzie mają 1-osobowe.NIE MA WOLNYCH w tym terminie.
Dlatego pytam tutaj,bo może ktoś coś wie,słyszał i może podpowiedzieć.



Zadzwoń jeszcze tu: 791 684 030, jak nie będą mieli miejsc to dadzą numery do sąsiadów.

Często, gdy dzwoni turysta i szuka noclegu dla jednej osoby na jeden lub dwa dni gospodarze odpowiadają, że nie ma miejsc. Podejrzewam, że po prostu nie chce im się sprzątać, prać pościeli, palić w piecu.

Piotr Niedziela
11-12-2018, 10:23
Dzięki Hero, nie wiedziałam że Biały nie istnieje.

Wojres
11-12-2018, 12:45
Dzięki Hero,tego potrzebowałem :)

Prawdopodobnie będą coś mieć tak jak chciałem.