Ja wczoraj korzystając z cynku kulczyka, będąc przejazdem w Dolnych w sklepie na literę "L" zakupiłem Czernichowskie (co prawda bez nalepek bo w aluminiowych kuflach, za to po 4,49 :)) ale nie to...