Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosianka

  1. #1

    Thumbs up Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosianka

    Witam wszystkich forumowiczów . Chcemy w miesiącu lipcu 2019 (prawdopodobnie 14-15.07) przeprawić się autem przez granicę wschodnią a potem na południe Ukrainy. Cel-Pikuj. Wejscie z Biełasownicy lub Husne Wyżne (do uzgodnienia). W programie wyprawy także przejazd kolejką w najciekawsżej jej trasie od Sianek do Vołosianki i z powrotem. Następnie powrót do kraju. Droga powrotna może być trasą którą przyjechaliśmy lub przez Słowację (Ubla). To jest do ustaleńia. Po drodze chcielibyśmy zatrzymać się na chwilę w 2 starych wioskach gdzie czas zatrzymał się dawno. Nocowanie- 1 nocleg w Biełasownicy.
    Nie chcemy jechac sami skoro możemy dać szansę innym zapaleńcom takim jak my. Chętnie zabierzemy parę. A w dodatku w kupie raźniej . Nie mamy takze nic przeciwko by zgromadzić ekipę na 2-3 auta.
    Jedziemy ze środkowej Polski i w zależności kto by się zgłosił i skąd, to możemy zabrać po drodze.
    Koszt takiej wyprawy to nocleg w Biełasownicy (ok 150 zł za dwójkę), bilety na pociąg (ok 12 zł), wyźywienie. Tzw "dołożenie się do paliwa" nie jest konieczne. Przy dobrej organizacji i logistyce przekraczając granicę o świcie zjawiamy się na drugi ok północy znów w kraju. Czekamy na oferty od zdecydowanych miłośników Bieszczadów , zarówno naszych jak i ukraińskich . Oczywiście jest także otwartość i możliwość na zmianę trasy i kolejności w sposób demokratyczny.

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2016
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    Chociaż niestety nie mogę skorzystać z propozycji, ale gratuluję otwartości i chęci podzielenia się z innymi możliwością wyjazdu. Mam nadzieję,że ktoś skorzysta dzięki Wam, powodzenia i nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami z wyjazdu

  3. #3

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    Oczywiście że raport będzie. Oby tylko się udało.

  4. #4
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    Cytat Zamieszczone przez Fogtown Zobacz posta
    (...)
    Koszt takiej wyprawy to nocleg w Biełasownicy (ok 150 zł za dwójkę), (...).
    Tak z ciekawości ( bo dawno nie byłem Biłaszowicach ), to gdzie tam jest taki drogi nocleg ?

  5. #5
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Tak z ciekawości ( bo dawno nie byłem Biłaszowicach ), to gdzie tam jest taki drogi nocleg ?
    www.booking.com i poszukaj Беласовица lub Belasovitsa

  6. #6

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    Don Enrico, wrzucając swój post miałem akurat otwarte na booking.com nocleg Sadyba Pikuy z ceną 144 PLN. Dlatego napisałem 150. Ale to tylko przykład i niewiążący. A Ty, skoro dawno nie byłeś, to pakuj plecak, dobierz kogoś i zabieramy Cię, serio

  7. #7
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    Cytat Zamieszczone przez Fogtown Zobacz posta
    Don Enrico, wrzucając swój post miałem akurat otwarte na booking.com nocleg Sadyba Pikuy z ceną 144 PLN. Dlatego napisałem 150. Ale to tylko przykład i niewiążący. A Ty, skoro dawno nie byłeś, to pakuj plecak, dobierz kogoś i zabieramy Cię, serio
    Dzięki za zaproszenie, ale takiego starego pierdoły który by się wlókł na końcu i ciągle marudził to byście nie chcieli.
    Marudził i czepiał się wszystkiego , np cennika ...... Садиба «ПІКУЙ»Ціни за номер за добу:

    Номер 01.04-25.04 26.04-30.04 01.05-12.05 13.05-31.08
    двомісний 400 600 800 500
    тримісний 600 900 1200 750
    п'ятимісний 1000 1500 1750 1250
    шестимісний 1200 1800 2100 1200

    gdzie wychodzi 500 UAH (czyli ok 75 zł za pokój dwuosobowy
    a może booking.com pobiera dodatkowe 100 % marży ?
    p.s ta druga oferta we wsi jest troszkę tańsza (Котедж «ПУСТОШАК)

  8. #8

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    Odpowiedziałem Ci pod Twoim wpisem i gdzies mi wcięło całą treść. Ale wielkie dzięki. Skorzystam z Twojej podpowiedzi.

  9. #9
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    A swoją drogą to pierwszy raz widzę że na Ukrainie ceny w okresie "wielkiej majówki" wzrastają do 800 UAH - gdzie we wcześniejszym okresie ichniej Wielkanocy wynoszą tylko 600.
    Wychodzi na to że jest spore zainteresowanie Polaków ( bo oni generują ruch majówkowy) i można podnieść ceny.
    Powodzenia
    i miłej wędrówki życzę
    p.s.... i zazdroszczę

  10. #10
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Zapraszamy w Bieszczady ukraińskie 2 wolne miejsca-lipiec-Pikuj-Sianki-Vołosiank

    bertrand236

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady
    Przez Barnaba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 786
    Ostatni post / autor: 07-10-2022, 18:24
  2. Sianki Ukraińskie
    Przez marekmarek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 21:26
  3. Sianki - Wołosianka z dziećmi - pytania i zaproszenie
    Przez Mamcia DwaChmiele w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-08-2017, 19:12
  4. Ukraińskie przedgórze bieszczadzkie (Sianki- St.Sambor)
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 16-06-2016, 10:00

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •