Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Prośba o opinie dotyczące trasy

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2016
    Postów
    25

    Domyślnie Drugi rok z rzędu - trzy dni chodzenia po Bieszczadach

    Cześć, w zeszłym roku pierwszy raz wyjechałem sam w Bieszczady. Dzięki forumowiczom przez dwa dni zrobiłem super trasę Wetlina-Riaba Skała-Runina-Roztoki Górne-Liszna oraz drugiego dnia Cisna-Wołosań-Jabłonki-Łopiennik-Dołżyca-Cisna. W tym roku planuję również we wrześniu trzy pełne dni chodzenia i potrzebuję rady jaką trasę wybrać.

    Tak jak w zeszłym roku chciałbym żeby trasa nie była bardzo uczęszczana (ale oczywiście nie ma problemu żeby przejść przez szlaki na których jest więcej turystów), wyjeżdżam w połowie września. Co do noclegów myślałem o spaniu w jakimś schronisku jedną noc plus jedna noc w namiocie i jedna na jakiejś kwaterze. Jadę samochodem więc muszę mieć w miarę łatwy powrót do auta czwartego dnia (najlepiej stopem). W zeszłym roku zostawiłem auto w Wetlinie i wróciłem stopem z Cisnej.

    Co do długości przejść dziennych, w zeszłym roku szedłem ok 35 km dziennie i myślę, że optymalne jest około 25-30 km żeby się aż tak nie zajechać jak zrobiłem to w zeszłym roku

    Idąc w zeszłym roku byłem zachwycony Runiną (i tamtejszym sklepikiem, okolicą Ruske, daczami i jabłoniami, poza tym świetną opcją było zatrzymanie się na trochę i porozmawianie z małżeństwem prowadzącym wypał przed Jabłonkami:)

    Dwa lata temu eksplorowałem okolice Krywe/Tworylne i uważam, że to jedno z najpiękniejszych miejsc w jakich byłem w Polsce:) Również udało mi się zrobić trasę z Wetliny na Riabą Skałę -Krzemieniec-Wielka Rawka i Działem do Wetliny, fajnie ale dosyć monotonnie:)


    Z góry dzięki za pomoc!

    Pozdr.,
    M.
    Ostatnio edytowane przez Kondrah ; 08-05-2019 o 13:48

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2016
    Postów
    25

    Domyślnie Prośba o opinie dotyczące trasy

    Hej, jak pisałem kilka postów niżej, wybieram się we wrześniu w Bieszczady. Jestem na etapie planowania trasy. Chciałbym w jedym miejscu zostawić auto.
    Co myślicie o poniższym planie. Zostawiam auto w Maniowie.

    Dzień 1

    Maniów- Balnica-Głęboki Wierch-Nowy Łupków

    Dzień 2

    Nowy Łupków – Pod Siwakowską Doliną-Przełęcz Radoszycka-Pod Garbem Średnim-Dołżyca-Komańcza-Duszatyn - Schronisko nad Smolnikiem

    Dzień 3

    Schronisko nad Smolnikiem-Duszatyn-Chryszczata-Bystre

    Ostatniego dnia łapię stopa i nocuje w okolicach Cisnej, rano stopem dojazd do Maniowa i do domu.

    Co o tym myślicie? Czy warto jakoś zmodyfikować tę trasę czy jest ok? Czy trzeci dzień nie będzie za krótki? Myślę, że optymalnie dla mnie to do 30 km dziennie.
    Zastanwiałem się nad pętlą z Żubraczego przez Hyrlatą w kierunku zachodnim, ale nie spina mi się to jakoś w 3 dni (w 4 jak najbardziej).

    Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

    Pozdr.,M.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Prośba o pomoc przy ułożeniu trasy !!
    Przez Przemas87 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 25-03-2012, 23:05
  2. Prośba o pomoc przy układaniu trasy
    Przez Pietrrrek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 21:01
  3. Prośba o weryfikacje trasy dla pierwszaka
    Przez Owocowa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-09-2011, 22:37
  4. planowanie trasy - prośba o ocenę
    Przez klarytromycyna w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-08-2009, 21:24
  5. Echo Bieszczadów - prośba o opinie
    Przez admin w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-04-2005, 15:01

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •