Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Kolej gondolowa - Solina

  1. #11
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Kolej gondolowa - Solina

    Hej,
    Można jeszcze lepiej:P Oto projekt młodziana z Wrocławia: https://pwr.edu.pl/uczelnia/aktualno...ony-11862.html Polecam wczytanie się w ideologię wschodzącej gwiazdy architektury:) Krótko mówiąc, ja gadam, że trzeba dwupasmówkę przerzucić po szczytach bieszczadzkich, a jakiś tępawy palant weźmie dechę kreślarską i to zaprojektuje, nie zwracając uwagi na moją ironię. Bo on nawet tego nie pojmuje, że można o czymś ironicznie. O odrobinie szacunku dla prawa nawet tu nie wspomnę, bo takie gogusie żądne chwały mają zbyt wąskie umysłki, żeby pojąć, jak to wszystko działa i czemu się coś chroni. Trzeba uważać na słowa;P


    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Leuthen
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    652

    Domyślnie Odp: Kolej gondolowa - Solina

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Hej,
    Można jeszcze lepiej:P Oto projekt młodziana z Wrocławia: https://pwr.edu.pl/uczelnia/aktualno...ony-11862.html Polecam wczytanie się w ideologię wschodzącej gwiazdy architektury:) Krótko mówiąc, ja gadam, że trzeba dwupasmówkę przerzucić po szczytach bieszczadzkich, a jakiś tępawy palant weźmie dechę kreślarską i to zaprojektuje, nie zwracając uwagi na moją ironię. Bo on nawet tego nie pojmuje, że można o czymś ironicznie. O odrobinie szacunku dla prawa nawet tu nie wspomnę, bo takie gogusie żądne chwały mają zbyt wąskie umysłki, żeby pojąć, jak to wszystko działa i czemu się coś chroni. Trzeba uważać na słowa;P
    Oj tam, oj tam - od razu droga po bieszczadzkich szczytach. Mnie osobiście na początek w zupełności wystarczy rozbudowanie drogi "896" do Ustrzyk Górnych do standardu autostrady i mogą być tylko po dwa pasy w każdą stronę

    PS Sprawa schroniska w Karkonoszach była dyskutowana m.in. na forum.sudety.it . Wierz mi, Derty, były osoby, którym koncepcja się podobała, a gdyby - nie daj Boże - się zmaterializowała, jestem pewien, że klientów w tej szklarni by nie zabrakło

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kolej zakarpacka - Małe Bereżne -> Sianki
    Przez Benia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-04-2019, 15:57
  2. Kolej transwersalna
    Przez Basia Z. w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 16:06
  3. solina x2
    Przez dominik999 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 22:41
  4. Solina 20-28.07
    Przez Olucha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-07-2007, 17:12
  5. Kolej w Bieszczadach
    Przez Tomek362 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-12-2004, 10:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •