Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gdzie poza Soliną w Bieszczady

  1. #1

    Domyślnie Gdzie poza Soliną w Bieszczady

    Witam
    Planuję drugi już dłuższy wypad do domków nad Soliną. Byliśmy już tam raz, połonica Wetlińska, Carynska zrobiona, mała, duża rawka, przełęcz wyżna, wyżnianska wetlina, cisna i kolejska - to mamy już za sobą. W tym roku planuję, ale jak czytam wachlarz możliwości zgłupiałem- odwiedzić jakieś (no właśnie jakie?) dzikie, piękne i malownicze miejsca, może jeziorka. Nie mogę naszkicować sobie planu każdego dnia, tak aby gdziej podjechać, wejść w góry a potem gdzie blisko jeszcze skoczyć i zobaczyć, możę jakieś muzeum, może jakąć kopalnię czy ciekawe kapliczki gdzieś w okolicy szlaku. Będziemy ok 10 dni dlatego chcemy dużo zobaczyć, ale tak po koleii. Jednego dnia wyjazd z Soliny, jakiś szlak a z tego miejsca jeszcze zobaczyć jakąś atrakcję, może jakieś stare budynki, kopalnie. Co byście mi proponowali jakoś tak, aby poukładać i być zadowolonym.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar mazg
    Na forum od
    01.2008
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Gdzie poza Soliną w Bieszczady

    proponuję wypad do Tarnawy i skok do groby hrabiny, Sianek. W Tarnawie pyszne i tanie jedzenie w klimatycznej atmosferze bieszczadzkiego zad....., uroczego miejsca

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-06-2014, 10:56
  2. [Łobozew Dolny] Nad Solinę i w Bieszczady we wrześniu
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-03-2011, 17:48
  3. Chodzenie poza szlakami...
    Przez picua w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-05-2006, 14:03

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •