Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: Spałena Hora

  1. #51
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2018
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Spałena Hora

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    dzwonie do Kulczyka ...hej Gdzie jesteście ?
    i słyszę ... przybywajcie , bo my jesteśmy w trakcie
    Przybyłem więc do ich bazy , aby połączyć siły dwóch forumów, mających wspólnotę osób.
    Myślę jednak ,że oni stanowią większą siłę niż forum bieszczadzkie , byli w większej ilości i w lepszym stanie kondycyjnym niż nasz załoga
    Potwierdzam, był u nas, czyli w "agroturystyce Być", gdzie mieliśmy bazę.

    Fajnie Was się czytało. Rzeczywiście w sobotę krążyliśmy blisko siebie.
    Jeszcze dwie nieproszone sugestie:
    - wybraliście Spalelą Horę. Kusząca to górka, zanotowałem sobie. Ja w zamian za te namiary zasugeruję poruszającym się w tej okolicy dalej na zachód wejść na Tołstę. To nie ta Wasza bieszczadzka, to górka na pd.zach. od wsi Tokarnia i ok. 30 minut od grzbietu Bukowicy.

    - temat umieszczania zdjęć na forum i znikania ich. Jestem laikiem w tym temacie, ale jeden forumowicz z innego forum podrzucił mi z czego korzystać wrzucając zdjęcia. Robię to bez problemów, za darmo, dla mało kumatych w tym temacie polecam. Jak to będzie trwałe, nie wiem. Może ktoś to zna i coś więcej napisze.
    https://postimages.org/

  2. #52
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Spałena Hora

    Cytat Zamieszczone przez tadeks Zobacz posta
    Jak to będzie trwałe, nie wiem.
    I to jest zasadnicza wada takich rozwiązań. Moim zdaniem lepiej załączać zdjęcia korzystając z mechanizmów wbudowanych w forum niż ryzykować z podobnymi wynalazkami.
    Czterech panów B.

  3. #53
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Spałena Hora

    Cytat Zamieszczone przez tadeks Zobacz posta
    ...Ja w zamian za te namiary zasugeruję poruszającym się w tej okolicy dalej na zachód wejść na Tołstę... /
    Tołstę mam w planach, przeglądając WIG-ówki zobaczyłem oznaczony cmentarz w dolinie na północ od Tołsty:

    Próbowałem podpytywać o ten cmentarz cmentarników interesujących się okresem WW (bo tak typował bym przyczynę powstania tego cmentarza), ale bez efektu. Co zresztą nie dziwi, bo informacji o cmentarzach na wschód od - powiedzmy - linii Dukla-Barwinek jest ubogo. Ale nowe informacje się pojawiają, jak choćby o cmentarzach w Łupkowie czy Zubeńsku. Liczę na to, że kiedyś coś wypłynie też o tym cmentarzu. Planowałem się tam wybrać jeszcze przed śniegiem, czasu jednak mało i trzeba będzie pewnie na wiosnę przełożyć. Jednak nie liczę na nic konkretnego, Lidar kompletnie nic nie pokazał, nawet nie tyle co o cmentarzu na przełęczy pod nieodległą Polaną...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Babia Hora
    Przez MORF w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-12-2012, 17:18
  2. sPAŚNIKI
    Przez Barnaba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-03-2011, 18:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •