Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Hulskie -> Magura Krywicka

  1. #1

    Domyślnie Hulskie -> Magura Krywicka

    Witam wszystkich na forum.<br>Czy istnieje jakaś nieoznakowana ścieżka na Magurę Krywicką ze wsi Hulskie, a zwłaszcza z drogi, przy której jest wodospad hulskie? Wiem, że biegnie tam granica PN, ale czy to się wiąże z jakąś ścieżką czy czymkolwiek?<br>Planuję wycieczkę, w której wyruszam z Terki przez Tworylne, Krywe, Hulskie i nocleg w Zatwarnicy. Następnego dnia chciałbym wrócić do Terki zielonym szlakiem, który idzie przez górę Bukowinę, natomiast myślę jak się do niego dostać z tych okolic. Iść przełajem tyle km i trafić na ten szlak raczej się nie uda.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr Niedziela
    Na forum od
    06.2016
    Rodem z
    Jura/Warszawa
    Postów
    182

    Domyślnie Odp: Hulskie -> Magura Krywicka

    Cytat Zamieszczone przez Fermiol Zobacz posta
    Witam wszystkich na forum.<br>Czy istnieje jakaś nieoznakowana ścieżka na Magurę Krywicką ze wsi Hulskie, a zwłaszcza z drogi, przy której jest wodospad hulskie? Wiem, że biegnie tam granica PN, ale czy to się wiąże z jakąś ścieżką czy czymkolwiek?<br>Planuję wycieczkę, w której wyruszam z Terki przez Tworylne, Krywe, Hulskie i nocleg w Zatwarnicy. Następnego dnia chciałbym wrócić do Terki zielonym szlakiem, który idzie przez górę Bukowinę, natomiast myślę jak się do niego dostać z tych okolic. Iść przełajem tyle km i trafić na ten szlak raczej się nie uda.
    Na Magurę Krywicką od wodospadu hulskiego można by iść wzdłuż potoku i na koniec zostaje Ci około 600 m haszczowania do Magury (G. Stoły). Do Zatwarnicy powrót tą samą droga do wodospadu i po przejściu drogi wzdłuż potoku między Garbem a Magurą Hulszczańską dojść do drogi Suche Rzeki Zatwarnica, bądź ścieżką od Magury Hulszczańskiej do Zatwarnicy.

    Drugi dzień najbezpieczniej
    z Zatwarnicy na Orłowicza, czarnym do Krysowej i dalej jak zaplanowałeś zielonym przez Bukowinę do Terki.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Hulskie -> Magura Krywicka

    Dziękuję pięknie za odpowiedź. Bardziej chodziło mi o drugi dzień i powrót górami do Terki z rejonu Hulskiego / wodospadu Hulskiego, ale wychodzi na to, że pójdę szlakami jak napisałeś, ewentualnie pójdę sobie z wodospadu na Magurę, zejdę do drogi po prawej stronie i potem jakoś spróbuję dostać się na zielony szlak.
    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Hulskie-teren prywatny???
    Przez wojt w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 26-05-2018, 20:12
  2. Magura
    Przez partyzant w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-11-2014, 22:33
  3. Beskidy Skolskie - Magura
    Przez machoney w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-01-2014, 10:31
  4. Magura Stebnicka - grudzień 2010
    Przez machoney w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-12-2010, 01:37
  5. Hulskie
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-10-2006, 11:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •