Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Śmieci

  1. #1

    Domyślnie Śmieci

    Jakie macie odczucia chodząc po szlakach i widząc te wszystkie śmieci? Mi osobiście jest strasznie przykro patrzeć jak ludzie niszczą przyrodę i krajobraz, jakby nie mogli naprawdę się powstrzymać od wyrzucenia tego papierka, butelki, a wiadomo jak każdy tak robi to się zbiera i zbiera...

  2. #2

    Domyślnie Odp: Śmieci

    Niestety jest to problem ogólnopolski. Obok mojego domu jest las. Notorycznie podjeżdżają samochodami "polscy patrioci" i wywalają wszystko co zbędne do tegoż lasku.
    Gmina co roku przeprowadza sprzątanie i tak w kółko. I tak jest prawie w całej Polsce.
    W ubiegłym roku byłem na Korbanii i na szczycie koło wieży widokowej leżała masa śmieci. Wśród nich puste butelki po piwie.
    Dzielni "zdobywcy szczytów" mieli siłę wynieść pełne butelki na górę ale na zniesienie pustych już sił brakło.
    Niestety to taka nasza, polska specjalność.

    Pozdrowienia.

  3. #3
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Śmieci

    Cytat Zamieszczone przez speedy179 Zobacz posta
    (...)
    W ubiegłym roku byłem na Korbanii i na szczycie koło wieży widokowej leżała masa śmieci. Wśród nich puste butelki po piwie.
    Dzielni "zdobywcy szczytów" mieli siłę wynieść pełne butelki na górę ale na zniesienie pustych już sił brakło.
    Niestety to taka nasza, polska specjalność.

    Pozdrowienia.
    Tak, przyznaję się, jestem idiotą.
    Schodząc onegdaj zimą z Caryńskiej do Berehów zobaczyłem we wiacie taki obrazek
    .
    smecie.jpg
    ...
    Pomyślałem podobnie : co za WIELCY zdobywcy, co potrafią pełne wynieść , ale brakło sił ( i rozumu) aby znieść.
    Zapakowałem te butelki do worka , przytroczywszy go do plecaka poszedłem w dół.
    Na szczęście teraz PARK już zmądrzał i ustawia na wejściówkach pojemniki na śmiecie
    Kilka lat zajęło Bieszczadzkiemu Parkowi aby dojść do tych genialnych rozwiązań
    Czy to jest tylko "polska specjalność" co sugeruje wcześniejszy wpis ???
    Wątpię, ...bazując na obrazkach widzianych poza granicami naszego kraju. (oczywiście , że ktoś jak będzie chciał to udowodni, że porzucone rowery w Norwegii czy tapczany na Ukrainie to sprawka naszych)
    Jołop - to jołop i świata nie zmienisz z dnia na dzień - a niestety w tym roku ich w górach przybyło, oj przybyło
    ...a idiota to idiota , bierze cudze śmiecie, znosi do śmietnika, zamiast pisać do kwietnika .
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 05-08-2020 o 21:21

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •