Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 102

Wątek: Koronawirus 2020

  1. #71
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Co za b...ałagan!
    Czterech panów B.

  2. #72
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    No cóż,wygląda na to że trzeba będzie iść śladem pana Dulskiego ....
    .
    received_2531137763804200.jpg

  3. #73
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Co za b...ałagan!
    Ależ Panie Kolego nie bójmy sie słów , tym bardziej , że nawet tych na B jest sporo - burdel , bardacha , bajzel , bardak...
    Nie wiem jak innym ale mnie doskwiera ten brak jednoznaczności wprowadzanych przepisów , takiego biblijnego "tak-tak, nie-nie". Wprowadzano obostrzenia a nastepnie ktoś z decydentów je po swojemu interpretował (tak było ze spacerami). W efekcie jestesmy skazani na widzimisię funkcjonariusza - jakiś nadgorliwy , przejęty rolą lub zwyczajnie mający kiepski dzień przywali pińcet i nie ma zmiłuj się.
    Wspominałem powyżej , że mamy w domu wnuczkę. Mamy spore podwórko po którym można jeździć rowerem , grac w piłke itp. Mała tęskni za rodzicami ale mając w perspektywie koczowanie w bloku sama ich poinformowała , że zostaje na wsi. To tak a propos tych wszystkich dzieci , które przez dwa tygodnie nie wychodzą z mieszkania. Dla kontrastu z psem wyjść można. Spróbujcie to wytłumaczyc kilkuletniemu dziecku.
    Na koniec dzisiejszy dzień. Jak planowałem poszedłem polnymi drogami , na 10-km trasie widziałem 6 osób (fakt -zazwyczaj nie ma tam nikogo) kazdy zachowywał odstęp lub odchodził w inną dróżkę. Może więcej wiary w obywateli a siły MSW skierować do tych rażąco łamiących przepisy.
    Zdróweczka wszystkim życzę!

  4. #74
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Macie jakieś pomysły aby przetrwać samo-aresztowanie ?
    ...po schodach tyle razy, aby wyjść na Tarnicę i browar na dachu - ok to pomysł dla blokesów.
    Mnie tu namawiają, abym zainstalował w telefonie jakiegoś wordsapa, ponoć można pić wódkę w czasie rzeczywistym .
    Tylko co czynić gdy fundusze się skończą ?
    Zostaje 1410.
    Może ktoś przypomni sobie jakiś wyjazd beskidzki i podzieli się nim (może być stary , sprzed lat)
    albo można kliknąć na relację objazdową maluchem wokół Polski w tym Bieszczadów
    Nie będzie tu zaskakujących informacji, ale 20 minut minie przyjemnie
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 06-04-2020 o 21:28

  5. #75
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Dla spragnionych przyrody mogę zaproponować krótki spacer po moich okolicach dostępny tu:

    https://www.youtube.com/watch?v=iABzLxmpE7o

    Niestety nie-bieszczadzki ale za to mocno faunistyczny.

    Natomiast jeżeli mają być Bieszczady to pozwolę sobie odświeżyć te dwa zlepki, zajmujące dość szczególne miejsce w moim sercu:

    https://www.youtube.com/watch?v=TEb7WH-OD6s

    https://www.youtube.com/watch?v=e2du10uh_io

  6. #76
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Tyle jest fok w Twojej okolicy??? Widziałem kilka fok na zamarzniętym Bałtyku w 83, ale nie wiedziałem że ich jest aż tyle...

    Duszatyn lubię, Prełuki bardziej, ale i tak oba nad Osławą
    Ostatnio edytowane przez Browar ; 06-04-2020 o 23:13
    Pozdrav

  7. #77
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Tak, całkiem sporo tych zwierzaczków tutaj. A od momentu rozpoczęcia pandemii, gdy ilość odwiedzających drastycznie spadła i ni ema tak zwanych "rejsów na foki" to już w ogóle kłębią się jak wściekłe.

  8. #78
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Niezłe emocje wzbudzają te foki u krajowców :) Pooglądałem lokalne filmy - niestety tzw "ekolodzy" jak zwykle narobią więcej szkody niz pożytku przyrodzie...
    Pozdrav

  9. #79
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Brawo !!!
    Jak podają media (krknews.pl) wreszcie jest szansa że w budżecie będzie kasa na zakup środków ochronnych dla szpitali i DPS-ów
    Karami pieniężnymi w wysokości 12 000 zł ukarano mężczyznę, który w sobotę jechał rowerem po Bulwarze Kurlandzkim oraz kobietę, która tam spacerowała. Identyczne kary nałożono, wobec dwóch kobiet, które tego dnia nie zastosowały się do zakazu korzystania z Parku Dąbie w Krakowie i spacerowały tam bądź siedziały na ławce. Dodatkowo wobec jednej z nich, która piła piwo sporządzono wniosek o ukaranie do sądu.
    ... a maseczki zgromadzone wcześniej w magazynach posłużą listonoszom do sprawnego przeprowadzenia głosowania

  10. #80
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Koronawirus 2020

    Znam kilku listonoszy - połowa na zwolnieniu, druga połowa się szykuje do niego
    Pozdrav

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kimb 2020 ?
    Przez tomasz8278 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-06-2021, 21:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •