Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Gdzie parkować/jaki jest stan lokalnej komunikacji

  1. #1

    Lightbulb Gdzie parkować/jaki jest stan lokalnej komunikacji

    Witam forumowiczów :)
    Mam nadzieję że to właściwe miejsce na pozostawienie tego pytania. Otóż z dziewczyną zamierzamy wyruszyć w Bieszczady tego lata (pierwszy raz) i przyznam się że badając mapy i wytaczając jakiś kurs napotkałem małe problemy logistyczne w kwestii miejsca pozostawienia samochodu.
    Badając szlaki połoniny Wetlińskiej na przykład, ciężko o jakąś "pętlę" gdzie jest możliwość powrotu do punktu startowego inną drogą. Szlak prowadzi przez całą długość połoniny wyprowadzając nas z drugiej strony, kilometry od samochodu. Przewodniki odprowadzają nas do punktów pks, czy można na nich polegać i nie zostać zostawionym w przysłowiowym "polu"? Czy może funkcjonują jacyś lokalni przewoźnicy którzy za niewielką (proszę) opłatą podwiozą nas do najbliższej miejscowości?

    Proszę o pomoc :)
    Dziękuję i pozdrawiam,

  2. #2
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Gdzie parkować/jaki jest stan lokalnej komunikacji

    Szlak Połonin to najpopularniejszy szlak Bieszczadów. Ten problem ma każdy idący tym szlakiem. Na każdym przystanku wisi karteczka z nr telefonu busa, ale i tak co kilkanaście minut ktoś podjedzie i zabierze grupkę oczekujących.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Gdzie parkować/jaki jest stan lokalnej komunikacji

    Jedziesz rano autem do Brzegów - parkujesz . Busem podjeżdżasz do Wetliny i górą wracasz.
    Rano busów jest moc potem czekaja na schodzących ze szlaku i dwóch osoób raczej nie podwiozą.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Gdzie parkować/jaki jest stan lokalnej komunikacji

    Prócz tego bardzo dobrze funkcjonował w Bieszczadach (przed pandemią) auto-stop. Jeśli podwieziesz Ty to może i Ciebie ktoś podwiezie. Ja nigdy nie miałem problemu z dojazdem do auta. Dla przykładu, sprzed kilku lat: w trzy osoby z UG do Komańczy (w różnych konfiguracjach bo ciężko było zapakować całą trójkę z plecakami do jednego auta) jechaliśmy poniżej 3 godzin (ja ten dystans przejechałem 5-cioma samochodami). Czas wydaje mi się do zaakceptowania. Oczywiście nikt nie chciał za tą przysługę grosza

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-04-2006, 08:45
  2. Jaki jest stan drogi od zjazdu z obwodnicy do Sękowca ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-09-2005, 12:36
  3. Gdzie to jest?
    Przez Zosia samosia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 16-09-2004, 21:59
  4. Gdzie to jest?
    Przez T.B. w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-06-2003, 15:02

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •