Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za całkowitym zrezygnowaniem z avatarów u wszystkich użytkowników?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    1 5.88%
  • NIE

    16 94.12%
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Avatary - za czy przeciw

  1. #21

    Domyślnie owieczka+wilk

    A ja się pytam, co przedstawia obrazek Asiczki
    prawa natury wg. mee
    Co to jest to małe, a co to jest to duże
    owieczka+wilk
    Dokąd to małe ciągnie to duże za ogon i po co
    -zgadnij no oczywiście, że na Rawki!!
    No i z czego to duże się cieszy
    -hy, hy - mnie nie pytaj - sam się prosił...

    Beatko Animalsi mówią, że to najlepsze co mogło go spotkać

    Uzupełnienie:
    obgadywaliśta to:
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  2. #22
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie

    Cześć,
    \
    Cytat Zamieszczone przez T.B.
    A ja się pytam, co przedstawia obrazek Asiczki
    Co to jest to małe, a co to jest to duże
    Dokąd to małe ciągnie to duże za ogon i po co
    No i z czego to duże się cieszy
    Obrazek Asiczki przedstawia scenę z regionu zwanego Biesy. Świadczy o tym niebieskie niebo w tle i zielony trawniczek pod wilkiem. Typowa bieszczadzka offfca złapała wilka i ciągnie go w nieznane, które jest znane jej i wilkowi, a nam nie. Ciągnie za ogon, bo jest mięciutki i miło się go trzyma. Offffca ma jakieś zamiary wobec schwytanego. To są zamiary, które zgadzają się z oczekiwaniami wilka. Dlatego drapieżca się uśmiecha. Ten prosty kompozycyjnie obraz jest w warstwie znaczeniowej niezwykle rozbudowany. Symbole, które autor wplótł w przedstawienie w sposób subtelny, niemal niedostrzegalny dla niewprawnych obserwatorów, jednoznacznie pozwalają na ocenę charakteru offffcy. Jest to malutkie zwierzątko o pogodnym usposobieniu i wielkiej sile zarówno mięśni, jak i ducha. Bo przecież, gdyby zabrakło jej jednej z tych mocy, nie dałaby rady pociągnąć wielkiego, ciężkiego i co tu dużo mówić, drapieżnego drapieżnika. Offfca jest zwierzątkiem zadbanym - koafiurka w postaci mikro-afro jest najlepszym tego dowodem. Czy widział ktoś offffce z mikro-afro? Zwykłe offfce nie robią takich fryzur, bo to wymaga staranności i inwestycji w nożyczki, a offffce bieszczadzkie, jak wiadomo, zakopują ciężko zarobiony grosz w ziemiach w okolicy Sękowca. Cóż jeszcze możemy wyczytać z tego arcydzieła sztuki malarskiej. Otóż zwróćmy uwagę na to, jak offffca trzyma wilczy ogonek. Ten chwyt jest pewny. Tak! To znaczy, że offfca jest zdecydowana doprowadzić swe zamiary do końca, nie zatrzyma się w pół drogi, nie zawróci. Dąży do celu bez wahania, ale nie po trupach, których na całym obrazie nie widać nigdzie. Offffca jest stworzeniem łagodnym. I to możemy szybko wydedukować ze sposobu, w jaki wilk sunie po trawie. Przecież nie ciągnie go po kamieniach, których niewątpliwie może być wiele w tej dzikiej górskiej okolicy. Wybrała trasę bezpieczną dla wilczego grzbietu. Wybrała ją w trosce o stan domniemanego prześladowcy offffiec. A zatem być może upada jeszcze jeden mit - mit wilka offffcożernego.
    I jeszcze jedno - offffca jest kobieca. Spójrzmy na jej spódniczkę, zwiewne mini, nieco zalotnie, a nieco bezwstydnie zbyt krótkie. tu przerwę, bowiem i inni mają prawo do wypowiedzi :)
    C.d.n.n.

    Derty

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    Wow, Derty.
    Ja moge tylko dodać, że wilk sprawia wrażenie lekko zawstydzonego i zażenowanego, prawdopodobnie krępuje go nieco odwrocenie tradycyjnych rol wilka i offcy, ale sądząc z uśmiechu sprawia mu to perwersyjną przyjemność.
    Offca natomiast wyraźnie tryska szczęsciem (to te male kreseczki za jej afro). Ewentualnie mogą być to rozwiane klebki owczej wełny, świadczące o pośpiechu, z jakim offfca ciągnie wilka.
    Znam wielu, ktorzy chcieliby byc w jego sytuacji...

    PS. Ach, i prosze zwrocic uwagę na dyskretny dzwoneczek, ktory offca ma na szyi. Swiadczy to o tym, że potrafi ona nie tylko świetnie się ubrać, ale także dobrać sobie gustowną biżuterię, pasującą do jej wyglądu i osobowości. Zaloże się także, że ma polakierowane kopytka, czego niestety na obrazku już nie widać.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja moge tylko dodać, że wilk sprawia wrażenie lekko zawstydzonego i zażenowanego
    No wszystko się zgadza - oprócz zawstydzony i zażenowany... hy hy...

    Dertuś piekne to - a ja mam pytanie czemu ZNOWU JA??? T.B nu pagadiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar beata
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    105

    Domyślnie

    Zaloże się także, że ma polakierowane kopytka, czego niestety na obrazku już nie widać.
    ale tylko
    dla niewprawnych obserwatorów
    hyhyhy yasne ze polakierowane :)
    Z pozdrowieniem
    b

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Derty
    ... Spójrzmy na jej spódniczkę, zwiewne mini, nieco zalotnie, a nieco bezwstydnie zbyt krótkie. ...
    Aaa...! Zważywszy położenie wilka i jego perspektywę ..., to by tłumaczyło jego wybałuszone oczy i lubieżny uśmieszek. No i można się domyślać, na co on się cieszy. Ale może się srodze zawieść, bo ja myślę, że offfieczka ma zamiar skakać mu po brzuchu.
    Kopytkami, kopytkami ...


    Cytat Zamieszczone przez Derty
    ... C.d.n.n.
    Kontynuuj Waść swoją opowieść


    Cytat Zamieszczone przez Asiczka
    ... czemu ZNOWU JA???
    Kto wiedział, że to Ty? Dopiero teraz zaczyna się wyjaśniać.
    A wilk - to kto


  7. #27

    Domyślnie avatary

    No i można się domyślać, na co on się cieszy. Ale może się srodze zawieść, bo ja myślę, że offfieczka ma zamiar skakać mu po brzuchu.
    Kopytkami, kopytkami ...
    - zgadłeś!!!!!!!!! Skakać skakać. Flamenco na brzuchu, ale jak tu wybijać rytm Tortillas z istoty szarej.... arrrriba arrrrrrrrriba

    Kto wiedział, że to Ty? Dopiero teraz zaczyna się wyjaśniać.
    A wilk - to kto

    Skoro avatary mają określać usera - to tak wyszło - a ja się pytam czemu mój avatar a nie qrcze Mundeczka - w końcu to taki mily miś!

    p.s. admin nas zabije, że znowu nie po bożemu, tj. nie po bieszczadzku.
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    eee, ale to na offtopic, to sobie mozemy o dupie Maryni tj. przepraszam offcy pogadac.

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Ja sie w tym temacie nie wypowiadam bo jeszcze cos palne hy hy i bede mial prze..ane ale az mnie korci
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek
    bo jeszcze cos palne hy hy i bede mial prze..ane
    No nie bądź taki, nie daj sie prosić :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czy Wetlina czy Ustrzyki ?
    Przez staszek2800 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 18:59
  2. Czy sklep w Mikowie jest czynny cały rok czy sezonowo ?
    Przez Doczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-05-2006, 20:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •