Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Może Was to zaciekawi?

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał
    Piotrze - widzę co się deko obsuwasz.
    No. Zaś mi szubrawcy chodnika nie posypali a tu taka sniezyca, kurza ich twarz...

    Cytat Zamieszczone przez Michał
    Media istnieją tylko dzięki takim właśnie inteligentym inaczej.
    Fakt. Nie wnikam. Zauważam jeno, ze komentarzami na ogolnopolskich portalach głowy sobie zawracac nie warto, a polemizowac z nimi tym bardziej. Chyba ze w kwestii polecenia leku skutecznego na tę dolegliwosć, to nigdy nie zaszkodzi:
    Wziąć duży rozbieg. Baaaardzo duży. I pie...ć w ściane. Często pomaga
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    No. Zaś mi szubrawcy chodnika nie posypali a tu taka sniezyca, kurza ich twarz... :twisted:
    Ano właśnie wracam sobie z lekutka z zakupów ledwo widząc na oczki przez ten śnieg - i co?!!
    Jeb na glebę! Zasypało to Opulko, oj, oj


    Idę szukać dużej ściany - może na 1 Maja takowa jest, bo u mnie cosik cieniutko!!!

    Dobrze cożeś dajesz głosa
    Pozdrawiam

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Co do komentarzy np. na Onecie, to wystarczy spojrzeć na dzisiejsze komentarze pod informacją o pogrzebie Czesława Niemena. Niczego nie uszanują - żadnych świętości.

    Chamstwo lubi anonimowość. Weźmy chamstwo na drogach i takie np. wpychanie się samochodem. W tej swojej blaszance każdy jest odważny (choć już widziałem jak jeden pod światłami dostał po pysku), ale niechby tak się wepchnął do kolejki po kapustę - już by mu baby pokazały!

    Co do Górali:
    ja tam Górali lubię!

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Anka
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    95

    Domyślnie

    :( I jak tu iść w góry bez obstawy?

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał
    Idę szukać dużej ściany - może na 1 Maja takowa jest, bo u mnie cosik cieniutko!!!
    Odradzam. To nie jest dobre miejsce na szybki rozbieg. Jakiś Nadbieszczadnik wymyślil co by 100m od mojej chałupy foto-radara postawic. Chyba ze lubisz sie fotografować Przyslą ci do domu od razu wywołaną :) Szybko i solidnie, czynne 7 dni w tygodniu 24h. 1 odbitka 100-500zł Bez dopłaty za express
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #16
    klopsikx
    Guest

    Domyślnie

    Przeczytałem artykół ,kmenatrzy już nie miałem siły czytać ....Ręce mi opadły, człowiek który pisał go nie zna się na górach nie zna górali podahala i innych nacji góralskich.Picie jest przywara wszystkich nacji z gór :).Łemki mają swoje kropku :) coś co by powali kazdego z podachala :)
    Wiara w Boga ....oj daj Boże żeby mieli polacy w wiekszości choć taka jak oni,bo góal potrafi pić do upadłego , sąsiadowi nie daruje ale jak pójdzie do kościoła to się bedzie bić w pierś i przepraszać, :) a kto tego nie robi z nas :).
    Zabójstwa morderstwa ...cóż z tego co sam napisał twórca większość przestępstw popełnili przyjezdni..więc nie ma o czym pisać.Nie wiem czy wiecie ale za czasów austriackich byl ciekawy zapis że jak górale sie pobili , lub zabli w czasie halnego to sad patrzł łaskawszym okiem na sprawce/sprawców.Eh duzo by pisac o Zakopanem ale zawsze wole pisac o góralszczyznie jako nie o samym zakopanem ale tam gdzie ludzie sa jeszcze scisle zwiazani z tradycja i sa LUDŹMI :).
    heja

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. A może......nieaktualne fotki ?
    Przez PiotrekF w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 203
    Ostatni post / autor: 17-03-2013, 20:50
  2. A może Kilimandżaro?
    Przez andrzej627 w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 20-08-2012, 22:06
  3. A może tak ?
    Przez mniszek w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-10-2009, 15:31
  4. Może ktoś pomoże ?
    Przez Basia Z. w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 29-10-2008, 10:04
  5. Może nowy szlak?
    Przez WojtekR w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 05-03-2005, 16:32

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •