Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zmartwychwstanie forum

  1. #1
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Zmartwychwstanie forum

    Forum po prawie trzech tygodniach przerwy wróciło. Awaria miała miejsce nocą 21 września br. ok. 2:30, powrót do życia 9 października ok. 19:15.

    Dlaczego tak długo to trwało? Na forum nie ma obecnie właściciela a dotychczasowe kanały kontaktowe zawiodły. Musieliśmy szukać nowych i w końcu się udało, po bezpośredniej rozmowie forum ożyło w niecałe 2 godziny. Mam nadzieję, że (odpukać) koleje awarie będziemy w stanie naprawiać na bieżąco.

    Kilka spraw warto jednak przedyskutować i, być może, przygotować się na nieplanowane przerwy w działaniu. Na razie jednak ja wolę się cieszyć powrotem forum niż myśleć o kolejnych problemach

    Ważna informacja: odtworzono backup sprzed awarii. Może się okazać, że kilka ostatnich postów wpadło w czarną dziurę (czas od stworzenia kopii wykorzystanej do ożywienia forum do awarii), tych postów niestety nie uda się odtworzyć. Ostatni post sprzed awarii został opublikowany 20 września o 1:30 (w nocy). Czarna dziura to więc czas po 20 września 1:30 a przed 21 września 2:30.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 09-10-2023 o 20:26 Powód: Uzupełnienie
    Czterech panów B.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Zmartwychwstanie forum

    I to jest fantastyczna wiadomość na koniec dnia :) Już się poważnie niepokoiłem, że forum może nie wrócić. Byłaby wielka szkoda.
    Są chwile, kiedy czytając różne posty czuję się jak przy obozowym ognisku, gdzie zasiada kilka osób i zaczynają się ciekawe opowieści aż do świtu. Aż się nie chce iść spać . . .

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2015
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Zmartwychwstanie forum

    A ja kompa obwiniałem, dzięki za naprawę.

  4. #4
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Zmartwychwstanie forum

    Wielkie podziękowania dla Bartka, który trzymał rękę na pulsie i wytrwale tropił, kogo trzeba, aż w końcu wytropił i przydusił Inaczej pewnie nadal bylibyśmy bezdomni

    Dostaliśmy też informację, że niektórym z Was nie działa logowanie - nie wiemy, dlaczego ani jaka jest skala zjawiska, ale zgłaszajcie takie przypadki przez PW na forum albo pisząc na adres: forumbieszczadzkie@gmail.com.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Reforma forum
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 04-06-2014, 20:09
  2. Czat na forum
    Przez iza w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-01-2007, 11:20
  3. Forum MM
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-06-2005, 22:17
  4. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 23:14
  5. CO TO ZA FORUM?
    Przez hans w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-06-2001, 15:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •