Kolejny raz podjąłem walkę o wyszukanie miejscówki na dłuższy łikend w większym gronie rodzinnym (6-8 osób)
Wszystko tylko nie Bieszczady .
Skacząc po ofertach zauważyłem że połowa oferentów nie posiada własnej strony internetowej. Czyżby posiadanie takowej to koszt (ok. 300 zł/rok) był zbyt wysoki ?
Czy też uważają że nie ma potrzeby ?
Na portalach są tylko informacje ogólne , przykładowo
Obiekt Osada Kabardia położony jest w miejscowości Nowica w regionie małopolskie i oferuje patio oraz widok na ogród. Ten obiekt zapewnia bezpłatne WiFi i oddalony jest o 38 km od miejscowości Bardejów-Zdrój. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
Ciężko dowiedzieć się szczegółów.
Może specjalnie nie chcą ich ujawniać ?
Oferty z własną stronką są dla mnie bardziej wiarygodne. Mogłyby być jeszcze bardziej gdyby podlinkowali jakiś filmik na YT-bie
Nakręcenie prostego filmiku (3-5 min) i umieszczenie go to proste zadanie dla gimnazjalisty.
ale po co ?
Widocznie i tak klienci walą w ciemno, więc nie ma się co wysilać , wystarczy zgarniać kasę.
i tu wracamy w Bieszczady, które ostatnimi czasy zrobiły się modne, więc nie ma potrzeby podnosić jakości prezentowania oferty, wystarczy podnieść ceny
Aha, i jeszcze takie spostrzeżenie.
Obiekty które nawet mają własne stronki, nie aktualizują ich treści, więc 70% podawanych tam cen jest nieaktualna.