Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Kilka pytan

  1. #1

    Domyślnie Kilka pytan

    Cześć!
    Chodzę juz od paru lat po bieszczadach jak dotąd z żoną i dzieciakami. Pomyślałem, ze pojadę kiedyś sam zeby zrobić sobie samemu jakaś dłuższa wędrówkę.
    Wiec mam takie pytanie: od ktorej godziny rano otwarte są punkty kasowe przed wejsciem na szlak? Bo gdybym chciał pojsc o 5 rano kiedy jeszcze nie ma wiele ludzi to zapewne punkt kasowy jest zamknięty. Jak to wtedy wygląda gdybym spotkal kogos kto sprawdzi czy zapłaciłem? Jeszcze mi się to nigdy nie zdażyło żeby ktoś sprawdził bilecik ale wolałbym wiedzieć.

    Dzięki!

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2013
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Kilka pytan


  3. #3

    Domyślnie Odp: Kilka pytan

    O proszę mozna online. Dziękuję bardzo.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Kilka pytan

    Jeszcze gdyby mozna bylo kupic karnet, ktory upowaznia do wejscia na kazdy szlak zamiast wybierania skąd ide :)
    Ale i tak fajna sprawa.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Kilka pytan

    Cześć.
    Płaci się raz dziennie za wstęp do BdPN (szlak dowolny, nie ma złych biletów na niewłaściwe szlaki). Skąd - to dla Ciebie mało ważne, ważna jest prawidłowa (w razie kontroli - czego jak od 30 lat chodzenia także nie doświadczyłem) data na bilecie/paragonie/itp. Informacja skąd idziesz (lub gdzie został kupiony bilet) to statystyka dla parku.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Kilka pytan

    Cytat Zamieszczone przez uszatek_mis Zobacz posta
    Cześć.
    Płaci się raz dziennie za wstęp do BdPN (szlak dowolny, nie ma złych biletów na niewłaściwe szlaki). Skąd - to dla Ciebie mało ważne, ważna jest prawidłowa (w razie kontroli - czego jak od 30 lat chodzenia także nie doświadczyłem) data na bilecie/paragonie/itp. Informacja skąd idziesz (lub gdzie został kupiony bilet) to statystyka dla parku.
    Dziekuje. Ju myślę nad kolejnyn wyjazdem w mniej obleganym terminie. W ten weekend był niezły tłum w Bieszczadach.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Biała Podlaska
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Kilka pytan

    W 2003r wchodząc z Przełęczy Wyżnianskiej na Caryńską miałem kontrolę biletów

  8. #8

    Domyślnie Odp: Kilka pytan

    Cytat Zamieszczone przez januszcz1 Zobacz posta
    W 2003r wchodząc z Przełęczy Wyżnianskiej na Caryńską miałem kontrolę biletów
    już niedługo wpisy o kontroli biletów będą jak opowiadania o Yeti - niby wiemy, że są, ale prawie nikt nie spotkał...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-08-2019, 14:16
  2. kilka pytań
    Przez janek1984 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 20:22
  3. Kilka pytan o bieszczady wschodnie
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-07-2007, 12:09
  4. Garsc bieszczadzkich pytan
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2002, 20:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •