Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Infrastruktura dla turystów jednodniowych tragedia

  1. #21

    Domyślnie Odp: Infrastruktura dla turystów jednodniowych tragedia

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    ...Czy chcemy aby kolejni turyści przybywali w Bieszczady , czy też odwrotnie ... nie chcemy ich ?...
    Myślę, że nasze chcenie lub nie chcenie nie ma tu nic do rzeczy, ludzie będą przyjeżdżać dopóki Bieszczady będą oferować dla nich coś ciekawego.. innego niż proza życia. Zarówno jednodniowi turyści, jak i włóczykije/zakapiory itp.
    Fakt, że w przeciągu kilku ostatnich lat ruch, nazwę go, ogólnoturystyczny w Bieszczadach zwiększył się i to sporo. Wiem co mówię, bo bywam tu cały rok, a najchętniej w zimie.

    @Facio
    Czytam cały ten wątek i zastanawiam czego chcesz (i od kogo), bo przecież mamy wolny rynek i inwestycje gminy/zarządu dróg/parku/itd w infrastrukturę będą tylko wtedy, jeśli będzie z tego jakiś zysk lub inna korzyść niematerialna. Forum na pewnie nie jest właściwym miejscem na przedstawianie żądań. Zresztą wg mnie trochę z kosmosu. Znaczącej większości aktywnych forumowiczów do głowy by nie przyszły takie żądania.

    Pisząc o jedzeniu zupek chińskich pod mostem w Wetlinie dajesz do zrozumienia, że chcesz traktować Wetlinę tylko i wyłącznie jako parking/miejsce do zatrzymania się. Jeśli wiem o który most chodzi, to przecież zaraz obok jest knajpka z bardzo dobrym pstrągiem. Przecież można wspomóc miejscowych, tak? Pomyśl na przyszłość.

    Dajcie mi wszystko a ja będę korzystał. Pisz Pan na Berdyczów.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Infrastruktura dla turystów jednodniowych tragedia

    inwestycje gminy/zarządu dróg/parku/itd w infrastrukturę będą tylko wtedy, jeśli będzie z tego jakiś zysk lub inna korzyść niematerialna
    Postawione na głowie =przeciez turysci będa lgneli i zostawiali szmal tylko wtedy kiedy beda mieli ku temu okazję...
    Korzysci niematerialnych bym w to nie mieszał...
    Trafnie zlokalizowałeś most to ten z przełącznikiem pogody pod filarem ...ale sory na pstraga mnie nie namówisz moj ostatni pstrag/nie w Wetlinie / spowodował ze zarobili na mnie producenci papieru toaletowego...
    Jutro znowu jade w Bieszczady i zachacze o ukochaną Wetlinę .Prosze ściagnijcie sznurki z placów na których mozna sie zatrzymać i podnieście rury zielono białe /wiadomo kogo/ aby gdzieś można było sie zatrzymać ..../bez urazy/


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady pełne turystów
    Przez Leuthen w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-07-2016, 14:18
  2. strzelanie na szlaku.... do turystów...
    Przez Barnaba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-03-2011, 13:38
  3. Tragedia.
    Przez Hern w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-07-2008, 14:26
  4. Czy ujawniać atrakcyjne dla turystów miejsca, które są objęte ochroną?
    Przez lucyna w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 25-12-2007, 19:30
  5. Nie ma turystów w Bieszczadach
    Przez irek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 14-02-2005, 22:16

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •