Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Wątek: Buntowniczo

  1. #61
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Buntowniczo

    Cytat Zamieszczone przez zdeb Zobacz posta
    skoro obojetna to co tu jeszcze robisz
    modelarzu
    mam ci to napisac duzymi literami czy jak
    Już ci napisałem kilka postów wyżej, fakt że nie dużymi literami. Może dlatego nie skumałeś. Poza tym zaczynasz brzmieć jak dzieci z podstawówki obrzucające się nawzajem "ty pedale". Umyśliłeś sobie że jakieś słówko jest obraźliwe i jedziesz z tematem licząc na to że będziesz w stanie coś wskórać. Bez względu na to czy ma ono cokolwiek wspólnego z osobą wobec której jest skierowane i czy rzeczywiście jest w jakiejkolwiek formie obraźliwe.
    Bidulek...

    Cytat Zamieszczone przez zdeb Zobacz posta
    jak chcesz mnie sprowokowac zebym ci zasunal jakims deklem czy cos
    a chyba bardzo chcesz
    zeby bartolomeo mial preteskt do zbanowania mnie albo cos w ten desen
    to sie nie krepuj
    prowokuj
    moze ci sie uda hyhyhy
    ale ja plakal nie bede
    Patrz post wyżej. Ze zrozumieniem tym razem. Wierzę że jesteś w stanie. To tyle w temacie wyimaginowanych chęci prowokacji.
    A pretekst dla Bartolomeo sam dostarczasz z wlasnej nieprzymuszonej woli, tak jak ci się to jakimś cudem udało 6 lat temu.

    Cytat Zamieszczone przez zdeb Zobacz posta
    ynternety to nie cale zycie
    Dla niektórych najwyraźniej jednak są skoro miałeś ciśnienie żeby się reaktywować czy jak to tam zwał.

    Cytat Zamieszczone przez zdeb Zobacz posta
    a w zwiazku z tym ostatnim
    sie bujaj z prowokacjami na dzis
    ide poczytac cos bo nudzisz
    Nie bardzo masz wpływ na to co będę robił i kiedy ale próbować ci wolno. Miłej lektury.

  2. #62
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2020
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Buntowniczo

    Cytat Zamieszczone przez zdeb Zobacz posta
    nie bedzie fot
    nie bedzie lajkow
    A ja nie tak dawno właśnie zaproponowałem Adminowi włączenie opcji "lajków" przy stałym zablokowaniu możliwości komentowania w wybranych wątkach. Żeby było transparentnie i równościowo.

    Cytat Zamieszczone przez zdeb Zobacz posta
    czytac nie ogladac
    ze zrozumieniem
    bo samo ogladanie robi z was troglodytow umyslowych
    jak widac powyzej
    Przeczytałem ze zrozumieniem Twoją relację. Obejrzałem fotki. Jest romantika, ale buntu za grosz nie widzę. I jak dla mnie, stanowczo za mało selfików.
    Przejażdżki z żoną i kumplami po Rumunii w dobie covidowej to ma być "buntownictwo"? Gdybyś bez obowiązkowego zarejestrowania i zaszpilenia pobuszował na Słowacji, to by było może nawet prawdziwie po partyzancku, jakby doszło do kontaktu ze służbami naszego Jewrosojuznika i wyszłaby z tego anabasis górami-lasami. A tak, to mi wygląda (bez urazy) na jakąś lipną AUTOkreację.

    Tak czy owak dziękuję za zaliczenie mnie do "troglodytow umyslowych". Zawsze lubiłem jaskinie, od platońskiej poczynając.

    - - - Updated - - -

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    W pewnym sensie zgubiło go jednak gadanie właśnie
    W sumie tak, pogaduchy z bratem, który w manifeście rozpoznał jego poglądy.
    Najważniejsze jednak co głosił:


    • W każdym technologicznie zaawansowanym społeczeństwie los jednostki musi zależeć od decyzji, na które w znacznym stopniu nie ma ona żadnego wpływu. Społeczeństwo technologiczne nie może zostać rozbite na małe, autonomiczne wspólnoty, ponieważ produkcja opiera się na kooperacji ogromnej liczby ludzi i maszyn. Takie społeczeństwo musi być wysoko zorganizowane i muszą być podejmowane decyzje oddziałujące na ogromną liczbę osób.
    • Człowiek przyszłości nie będzie stworzeniem natury, przypadku lub Boga (w zależności od poglądów filozoficznych i religijnych), ale sfabrykowanym produktem.
    • Te wyprodukowane ludzkie istoty mogą być szczęśliwe w swoim społeczeństwie, ale z pewnością nie będą wolne.
    • Jedną z najbardziej rozpowszechnionych manifestacji szaleństwa naszego świata jest lewactwo, tak więc dyskusja nad psychologicznym obrazem lewactwa może posłużyć jako wprowadzenie do dyskusji nad problemami współczesnego społeczeństwa jako ogółu.
    • Nie zmotywowało mnie coś co przeczytałem. Po prostu wkurzyły mnie maszyny karczujące las.
    • Są dwa rodzaje moralności – ta, którą narzucamy sami sobie oraz ta, którą narzucamy innym. Tę pierwszą, czyli wstrzemięźliwość, bardzo szanuję. Tą drugą gardzę, chyba że chodzi o samoobronę. Zauważyłem, że ci, którzy narzucają kodeks moralny innym, mają największe problemy z jego przestrzeganiem.


    Żródło: https://pl.wikiquote.org/wiki/Theodore_Kaczynski

  3. #63
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Buntowniczo

    Cytat Zamieszczone przez Tomnatyk Zobacz posta
    W każdym technologicznie zaawansowanym społeczeństwie los jednostki musi zależeć od decyzji, na które w znacznym stopniu nie ma ona żadnego wpływu [....]
    To się zaczęło już od momentu, kiedy człowiek zszedł z drzewa

  4. #64
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Buntowniczo

    Cytat Zamieszczone przez zdeb Zobacz posta
    nie zaden zdeb
    tylko
    mazeno
    Mam wrażenie, że ziemia nie zadrżała.

    Wątek zamykam. Grzecznie i kulturalnie
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •