Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Mam zakończyć moderowanie?

  1. #1
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Mam zakończyć moderowanie?

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    Odezwę się, może zbanowany nie zostanę, choć ostatnio nie za bardzo wiadomo, jak się odzywać.
    Kulturalnie i bez chamstwa. I jeszcze wyjaśnienie - nikt ostatnio nie został zbanowany (poza jednopostowymi spamerami, ale to zupełnie inna historia).

    Szczerze mówiąc mam dość wieszania na mnie psów przy każdej okazji. Faktycznie chcecie abym zakończył moderowanie? Mogę przestać natychmiast.
    Czterech panów B.

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    Przywyknij. To taki "zaszczyt" funkcji moda że służy za wieszak dla czworonogów. Jakbym przerobił na kotlety wszystkie kundle które na mnie wiszą (inne forum), mógłbym tajską knajpę otworzyć.
    A zaprzestanie moderacji stanowczo odradzam bo o ile żywiołowa dyskusja ma swoje niezaprzeczalne zalety o tyle hamulec bezpieczeństwa i przeciwwaga być musi bo bardzo szybko forum skończy jak sekcja komentarzy na WP czy YT.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    O masz.
    Że niby ja miałbym być przyczynkiem?
    Toż to takie droczenie, wybadywanie, na ile jeszcze można sobie pozwolić, choć przecież raczej grzeczny jestem
    Ale jednak czasem nożyce/siekiera się przydaje - robisz dobrą robotę - ostatni zamknięty wątek osobiście wcześniej bym zamknął, ale przecież nie siedzi się 24h/dobę przy kompie...

  4. #4

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Szczerze mówiąc mam dość wieszania na mnie psów przy każdej okazji. Faktycznie chcecie abym zakończył moderowanie? Mogę przestać natychmiast.
    Nie przejmuj się i rób swoje. Od tego jest mod, aby czasem chlusnąć zimną wodą z Olchowatego.

  5. #5
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    ...Faktycznie chcecie abym zakończył moderowanie? Mogę przestać natychmiast.
    Tylko spróbuj! Dzięki Twojej pracy, jak widać niewdzięcznej (ale tak było wcześniej i chyba będzie w przyszłości) forum trzyma poziom i wiele osób tu zagląda. Moderujesz w mojej ocenie w sposób wyważony, kulturalnie i bez chamstwa
    Nie raz się pewnie jednym będzie wydawało, że reakcja była za wcześnie podjęta, innym że za późno ale takie już te ludziska są jakieś niejednomyślne :)
    Pozdrawiam i wytrwałości życzę!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2020
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    Odezwę się, może zbanowany nie zostanę, choć ostatnio nie za bardzo wiadomo, jak się odzywać
    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Kulturalnie i bez chamstwa.
    Nic z tego, co napisał Długi - chyba nie tylko w mojej ocenie - nie nosiło znamion "chamstwa". Mimo to został powycinany. Dlaczego?

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Szczerze mówiąc mam dość wieszania na mnie psów przy każdej okazji. Faktycznie chcecie abym zakończył moderowanie? Mogę przestać natychmiast.
    Wieszanie psów to specjalność hyclów, a nikt z nas chyba się do nich nie zalicza? Moderowanie to niewdzięczne zadanie, lecz konieczne, problem nie w tym - czy? Tylko - jak?

  7. #7
    Zbanowany
    Na forum od
    03.2018
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    a uj tam
    pieprzyc ten elaborat

    policja jest wieczna
    hyhyhy
    Ostatnio edytowane przez zdeb ; 16-11-2021 o 00:55

  8. #8
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    Cytat Zamieszczone przez Tomnatyk Zobacz posta
    Nic z tego, co napisał Długi - chyba nie tylko w mojej ocenie - nie nosiło znamion "chamstwa". Mimo to został powycinany. Dlaczego?
    Bo się zaplątał w pyskówkę, pozostawienie pojedynczych postów nie miałoby sensu.

    Cytat Zamieszczone przez Tomnatyk Zobacz posta
    Wieszanie psów to specjalność hyclów
    Bzdura.

    Cytat Zamieszczone przez Tomnatyk Zobacz posta
    nikt z nas chyba się do nich nie zalicza?
    To jest wg mnie czystej wody prowokacja.

    Cytat Zamieszczone przez Tomnatyk Zobacz posta
    Moderowanie to niewdzięczne zadanie, lecz konieczne, problem nie w tym - czy? Tylko - jak?
    Robię jak potrafię. Lepszy nie będę, mogę jedynie w ogóle przestać.
    Czterech panów B.

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    Otóż drogi Modzie , jak już gdzieś komuś pisałem , nie sądzę co byś miał możliwość ot tak sobie zrezygnować . Chciałem zaznaczyć że jesteś dobrem społecznym , no forumowym . Podejmowanie więc jakichkolwiek pochopnych i niewłaściwych decyzji jest niewskazane i zabronione . Trwaj i odchwaszczaj forumową niwę .

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Mam zakończyć moderowanie?

    Niestety, w każdej dziedzinie postępu cywilizacyjnego da się zauważyć również ujemną stronę. Także w likwidacji analfabetyzmu. Zdarzają się osoby, które - posiadłszy trudną sztukę czytania i pisania - nie potrafią robić z niej prawidłowego użytku. A ZATEM - MODERATOR JEST NIEZBĘDNY.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Moderowanie działu "Zakwaterowanie i usługi"
    Przez Nathan w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-03-2009, 10:49
  2. Krwawe rykowisko zakończone
    Przez Zefir w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-05-2008, 17:45
  3. Na zakończenie dyskusji "historycznej" ...
    Przez Stały Bywalec w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-07-2003, 13:04

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •