Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Nowy wygląd okienka czata na info

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie Nowy wygląd okienka czata na info

    Weszlam dziś na czat przez moje ulubione do tej pory narzędzie do tego slużace - bieszczady.info i co widzę?
    Wielkie stroniszcze na caly ekran!!! AAAAAAAAAAA!!!!!
    Do tej pory, kiedy chcialam w czasie pracy zerknąc na czat, wchodzilam wlaśnie przez info, bo okienko czata bylo malutkie, poręczne, dające się maksymalnie zmniejszyć.
    Takie okienko nie rzuca sie w oczy, można je schować za inne, klikając w dowolne miejsce na monitorze.
    A teraz?! Zeby widziec cale okienko czata, muszę je wyświetlać na calym ekranie!!!
    Jest to dla mnie zupelnie niefunkcjonalne. I przykro mi, ale na razie nie będę używać info jako mojego czatowego portalu...
    A, i jeszcze jedno. Zniknal tez bardzo przydatny "ficzer" jakim bylo wyświetlanie liczby osob toczących aktualnie rozmowy.
    I to tyle marudzenia, jak na razie. A co wy sądzicie o nowym czacie?
    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  2. #2

    Domyślnie Re: Nowy wygląd okienka czata na info

    A co wy sądzicie o nowym czacie?
    Ano też nie mogę tak wchodzić - bo nie widzę nawet całego okna, jak wpisuję odp, to znika cała góra... ee no adminie.... i czemu to nie może być oddzielne okno???
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Baby!

    W pracy się pracuje!!!!
    A na flirty to po robocie

    Albo w te albo we wte.

    Nie marudzić, nie narzekać - a jak siedzita w chałupie - to do garów, a nie do kompa.

    No

    Pozdrawiam

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    Michal, przeczytaj swojego posta i sam sie zastosuj.

  5. #5

    Domyślnie cze wściekły misiek

    Nie marudzić, nie narzekać - a jak siedzita w chałupie - to do garów, a nie do kompa.
    A sam co robisz? Co post to żółć ze spleśniałym jadem. I żebyś nie wiem jak się nadymał - jesteś integralną częścią tego forum - na które tak uwielbiasz pluć. Jego sztandarową postacią. Hy hy.

    Aaaaaaaa i przy ripoście nie ośliń monitora. Mr. Green

    p.s. wiem, że pożałuję, że się dałam sprowokować. Ale trudno. Pozro wściekły misiu.
    Swoją drogą ciekawe co leży u podstaw? Andropauza?
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Witajcie BABY!

    Cytat Zamieszczone przez Szaszka
    Michal, przeczytaj swojego posta i sam sie zastosuj.
    No akuratnie trafiłaś - siedzę przy garach. Nie boję się tego!!! A jak jesteś taka wyzwolona - to skąd ten jad? Nie doceniasz facetów, czy może to tak z babskiej upierdliwości? Hęę!

    Cytat Zamieszczone przez asiczka
    A sam co robisz? Co post to żółć ze spleśniałym jadem. I żebyś nie wiem jak się nadymał - jesteś integralną częścią tego forum - na które tak uwielbiasz pluć. Jego sztandarową postacią. Hy hy.

    Aaaaaaaa i przy ripoście nie ośliń monitora. Mr. Green

    p.s. wiem, że pożałuję, że się dałam sprowokować. Ale trudno. Pozro wściekły misiu.
    Swoją drogą ciekawe co leży u podstaw? Andropauza?
    Co do jadu to Wy babulce wieta najlepiej. A Ty Szanowna babulco wiesz najlepiej, że masz u mnie nagrabione - za zeszły rok!
    I jeszce jedno - ani nie uwielbiam (vide stare posty), ani nie pluję.
    Andropauza? Cholera wie, ale jeszcze mi staje, więc powiedz mi, czy to o to biega, bom nie kumaty w tych medycyjskich zawiłościach.

    Pozdrawiam babulce

  7. #7

    Domyślnie Wściekły Misiu

    Co do jadu to Wy babulce wieta najlepiej. A Ty Szanowna babulco wiesz najlepiej, że masz u mnie nagrabione - za zeszły rok!
    - Za co? że pracowałam? przecież zostawiłam Ci nawet numer kom. - czego zazwyczaj nie robię - trzeba było zadzwonić!

    I jeszce jedno - ani nie uwielbiam (vide stare posty), ani nie pluję.
    :Mr. Green: <<< jak się wstawia mr. greena?

    Andropauza? Cholera wie, ale jeszcze mi staje, więc powiedz mi, czy to o to biega, bom nie kumaty w tych medycyjskich zawiłościach.
    - już niedługo....

    off, bo miało być o czacie. Jak chcesz pogadać na tematy medyczne to zawieś inny off_topic - będziemy dyskutować zażarcie i zawzięcie. Co gotujesz?
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: Wściekły Misiu

    Cytat Zamieszczone przez asiczka
    Za co? że pracowałam? przecież zostawiłam Ci nawet numer kom. - czego zazwyczaj nie robię - trzeba było zadzwonić!
    I

    Sorry Asiczka! Pracowałaś ale gdzie? Te dziwne typki spuściły mnie i mojego sona do kanału. Byłem tam dwa razy. A Lesko zburzyć dokumentnie!!!! Do gołej ziemii!!!
    Komórka nie działała. A te typki nie chciały zapodać jak się do Ciebie skontaktować.
    Ale spoko!
    Dlaczego - postanowiłem pokazać sonowi cosik ciekawego w Lesku! Pomimo ciulatej pogody szwedaliśmy się tam i wsiam. Ale porażki doznaliśmy przy zamku!!!
    Jak kurw.. można tak się prezentować? Biedny kotek z przetrąconą łapką, głodny zostaje na naszych oczach po chamsku wykopany sprzed dzwiów wejściowych, przez jakiegoś ciula tylko za to co, że nie pasuje. O mało co a nie pobiłem gnoja. To dopiero byłby temat dla Echa!
    I inne wrażo - na rynku grupka inteligecji regionalnej doczepia się do turystów i pomimo grzecznej odpowiedzi staje się bardziej nachalna. Całego uroku dodaje fakt, że jednym z nich jest gościu w ubranku ratownika górskiego!!!
    I wszystko dla jaj obok siedziby znanego Wam portalu.

    Tylko tak dalej - przynajmniej 20 parę lat temu można było dostać w ryja w Biesach za to, że spija się deficytowe piwko. A dzisiaj?


    Mr Greena się nie wiesza - on jest.

    A dzisiaj na obiadek jest - rolady śląskie (te prawdziwe - przepis od babci) z kluskami i modrą kapustą.
    Jak mnie następnym razem nie olejesz i będziesz miała czas, to chetnie sprawię taki posiłek u Ciebie.

    Pozdrawiam

  9. #9
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Re: Nowy wygląd okienka czata na info

    Khem Khem Khem!

    Postaram się to załatwić dyplomatycznie!

    Cytat Zamieszczone przez asiczka
    A co wy sądzicie o nowym czacie?
    Ano też nie mogę tak wchodzić - bo nie widzę nawet całego okna, jak wpisuję odp, to znika cała góra... ee no adminie.... i czemu to nie może być oddzielne okno???
    Zerknijta na obrazek w załączniku i empirycznie proszę przetestować do czego słuzy IKONKA ZAZNACZONA NA CZERWONO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    pozdrawiam - całkiem spokojny
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 1.jpg (10.6 KB, 126 odsłon)

  10. #10
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Re: Nowy wygląd okienka czata na info

    Cytat Zamieszczone przez Szaszka
    A, i jeszcze jedno. Zniknal tez bardzo przydatny "ficzer" jakim bylo wyświetlanie liczby osob toczących aktualnie rozmowy.
    I to tyle marudzenia, jak na razie. A co wy sądzicie o nowym czacie?
    A ficzer to nie zniknął tylko jest w stopce! - na dole ekranu :))

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak wyglądają te ptaki
    Przez petro w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 11:00
  2. Jak wygląda Muczne?
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-02-2006, 13:13
  3. CISNA - info i nocleg
    Przez rainbow w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-10-2005, 20:21
  4. info
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-12-2002, 16:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •