Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56

Wątek: Kimb 2023

  1. #31
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Bertranda nie ma....
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  2. #32
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Cmentarz, cmentarz i po świętach.

    Tak więc nastał nam kwiecień, a w związku, że nie ma innych kandydatur na miejsce obrad KIMBu, proponuję ogłosić, iż


    Xx Kongres Internautów Miłośników Bieszczadów odbędzie się w Pizzerii w Górach w Wołosatem

    19 maja 2023 r Wigilia w Pizzerii w Górach w godzinach wieczornych,

    20 maja 2023 r. godz. 19.30 Obrady Główne, zapewne w pobliskiej wiacie ogniskowej.

    Amen.


    Wszystkich niezdecydowanych uprzejmie uprasza się o zdecydowanie i przyjazd.

    Serdecznie zapraszamy.
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 14-04-2023 o 08:57

  3. #33
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    polecam na niedzielę
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  4. #34
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Jeśli ktoś szukałby noclegu na KIMB, to jest jeden pokój dwuosobowy w Stajni w Wołosatem na moje nazwisko. Proszę o kontakt.

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Piotr Niedziela
    Na forum od
    06.2016
    Rodem z
    Jura/Warszawa
    Postów
    185

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Ale Ty będziesz na KIMB-ie?

  6. #36
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Jak załatwisz z Twoim Szefem, to może się uda.

  7. #37
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    List do uczestników XX KIMB

    Szanowne Koleżanki! Szanowni Koledzy!
    Zgromadzeni na XX – jubileuszowym – Kongresie Internautów Miłośników Bieszczad, przyjmijcie ode mnie serdeczne pozdrowienia i życzenia miłych, bieszczadzko-integracyjnych obrad. Mnie, z przyczyn tzw. obiektywnych, wśród Was w tym roku nie będzie.
    Z okazji jubileuszu kilka słów refleksji pomysłodawcy KIMB, czyli moich. Lat temu 21 zaproponowałem na forum odbywanie naszych cyklicznych, corocznych spotkań, nadając im nieco górnolotną nazwę (w skrócie KIMB). Nie był to pomysł na miarę wielkiego wynalazku, tego rodzaju zloty internautów „w realu” już wtedy odbywały się w naszym kraju. Na tym forum jednak to było novum. Pomysł został przyjęty z aprobatą, choć po nieco burzliwej dyskusji – dotyczącej nie samej zasadności, ale organizacji i miejsca pierwszego spotkania. Ostatecznie odbyło się ono dnia 14 września 2002 r. w malowniczym Dwerniku nad Sanem w nieistniejącej już dziś knajpce „Piekiełko” (uwiecznionej w bieszczadzkich opowiadaniach Jerzego Janickiego). W organizacji pierwszego KIMB-u pomogła mi kol. Asiczka z Leska, wówczas bardzo aktywna na forum. Chcąc dopiąć wszystko na ostatni guzik, tydzień wcześniej udaliśmy się oboje do „Piekiełka” z misją rozpoznawczo-przygotowawczą.
    A potem już poooszło!!! Łącznie w latach 2002-2019 odbyło się 18 naszych corocznych KIMB-ów. Mniej więcej w połowie z nich uczestniczyłem, a część nawet współorganizowałem. Z czasem kol. Piskal skutecznie przejął ode mnie „batutę dyrygenta”. Bardzo zaangażował się również kol. Marcowy. KIMB XIX, już pocovidowy, miał miejsce w roku ubiegłym (niestety nie byłem).
    Czas płynie szybko, co sprzyja wspomnieniom i refleksjom jak te powyższe. Grono KIMB-owiczów podlega nieuchronnym demograficznym przemianom – nowi, młodsi przybywają, starsi ubywają, choć na pewno za wcześnie (Bertrand). Tak było, jest i będzie, więc – nie zapominając o przeszłości – żyjmy teraźniejszością i weselmy się! Wy w Wołosatem, a ja – duchem z Wami i w tym samym czasie – choć w mieszkaniu w Warszawie, ale również z kuflem piwa w dłoni.
    Jeszcze raz zatem: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!
    Pozdrawiam Was serdecznie.
    Stały Bywalec
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 16-05-2023 o 13:06
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #38
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Zarezerwowałem na sobotę wiatę ogniskową i drewno. Jeśli macie ochotę coś sobie upiec to odwiedźcie jakiś sklep po drodze i nabądźcie co trzeba, bo tu na miejscu może być różnie z zaopatrzeniem.
    Drewno prawdopodobnie będzie u mnie, a nie pod wiatą więc trzeba je będzie przetransportować, ale damy radę.

  9. #39
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    W sobotę w godzinach 8 - 10:30 będzie można przyjść do nas na śniadanie. Normalnie nie mamy śniadań i to taka jednorazowa akcja dla Was. Wystarczy przyjść w tych godzinach i zamówić. Do wyboru będzie jajecznica, także z kiełbasą oraz parówki. Oczywiście kawa i herbata też są na miejscu.

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar Piotr Niedziela
    Na forum od
    06.2016
    Rodem z
    Jura/Warszawa
    Postów
    185

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Dzięki. Super propozycja.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB Jubileuszowy
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 11:43
  2. X KIMB- głosowanie!
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 05-03-2011, 09:16
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 21:38
  4. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 16:40
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 16:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •