Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Kimb 2023

  1. #21
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Ale Zatwarnica i co dalej? Wiata pod Sklepem? Wodospad Hylaty?
    Trzeba znaleźć lokalizację, uzyskać zgodę gospodarzy. Wszystko przygotować .U Basi nie ma miejsc. A miejscówka jest ważna. Hero jest chętny, lokalizacja sprawdzona. Gospodarz przemiły. Jest trochę miejsc noclegowych w samym Wołosatem. Jestem za Wołosatem.

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2018
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Witam.

    Zgadzam się z Piskalem. W Wołosatem mamy szystko, co potrzebne dzięki uprzejmości Hero. Beczka piwa to też jest argument

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Piotr Niedziela
    Na forum od
    06.2016
    Rodem z
    Jura/Warszawa
    Postów
    182

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Część.
    Ja również zgadzam się z przedmówcami. W Wołosatem mamy wszystko co jest potrzebne, a przede wszystkim Hero, który jest na miejscu i przygotuje co potrzeba. Sądzę, że najwyższy czas aby podać ostateczną lokalizację.

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Marcus
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Wydaje mi się, że wymuszamy na Hero miejsce KIMB-u. Za rok znowu? Ja nie jestem przywiązany do Zatwarnicy. KIMB może być wszędzie. Ale uważąm, że Hero nie powinien być obciążany kolejny rok tą imprezą. Napewno jest przemiłym człowiekiem i przy okazji pobytu w Bieszczadach bardzo chętnie zaglądnę do Pizzerii w tym roku.

  5. #25
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Cytat Zamieszczone przez Marcus Zobacz posta
    Wydaje mi się, że wymuszamy na Hero miejsce KIMB-u. Za rok znowu? Ja nie jestem przywiązany do Zatwarnicy. KIMB może być wszędzie. Ale uważąm, że Hero nie powinien być obciążany kolejny rok tą imprezą. Napewno jest przemiłym człowiekiem i przy okazji pobytu w Bieszczadach bardzo chętnie zaglądnę do Pizzerii w tym roku.
    Nie wiem, czy powinienem włączać się w tym momencie? Niech wypowie się zainteresowany.

    Mogę tylko, subiektywnie, napisać, że, jak znam zaineresowanego, to nie wykazywał do tej pory znamion wymuszania.

    Zawsze można wynagrodzić Mu to zjadając u Niego obiad, lub kolację. Nie tylko w dniach KIMBu. Zawszę, jak jestem w Bieszczadach wpadam do Niego na obiad. Póki co nie ma propozycji lokalizacji w Zatwarnicy. Może więc, jeśli On, Gospodarz, potwierdzi, że nie czuje się zmuszony do tego ( ach, ta beczka piwa) , to przyjmijmy, że KIMB odbędzie się w Wołosatem.

    Zwłaszcza, że sam On, ten na którym wymuszamy, założył nawet na fb stosowny wątek. I proponuje beczkę piwa. Jeśli przyszły gospodarz lokalizacji w Zatwarnicy postawi dwie, to będzie można podjąć dyskusję.

    Stołujmy się u Hero w KIMBowy weekend i podczas innych wypadów w Bieszczady, to będzie najlepsze rozwiązanie. i reklamujmy Pizzerię w Górach!

    Nie za to piwo. Ale za to, że warto. Wiem co mówię, bo jadłem u Hero nie raz.

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar tomasz8278
    Na forum od
    05.2014
    Rodem z
    Połaniec
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    A róbcie co chcecie. Cały rok cisza , a w maju do Hero i znowu cisza .To już nie ten KIMB .

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Foszek? A o co że niby? Ktoś bronił ci pisać o KIMBie przed majem? I w czym konkretnie KIMBy w Wołosatem są gorsze od poprzednich (bo to nie pierwszy raz w tej lokalizacji) że to już nie to?

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Piotr Niedziela
    Na forum od
    06.2016
    Rodem z
    Jura/Warszawa
    Postów
    182

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Koledzy. Nie pora na kłótnie, tylko szukajmy dobrych rozwiązań. Dawne KIMB-y nie wrócą.

  9. #29

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Niedziela Zobacz posta
    Dawne KIMB-y nie wrócą.
    Dawni kimbowicze jeszcze żyją. Miałem w planie wybrać się w tym roku na KIMB, ale wypadło coś innego. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej.

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Piotr Niedziela
    Na forum od
    06.2016
    Rodem z
    Jura/Warszawa
    Postów
    182

    Domyślnie Odp: Kimb 2023

    Super że kimbowicze żyją i trzeba podtrzymywać tradycję, ale najwyższa pora aby podjąć decyzję gdzie w tym roku. Sugeruję, że trzeba podjąć decyzję na Wołosate.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB Jubileuszowy
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 12:43
  2. X KIMB- głosowanie!
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 05-03-2011, 10:16
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  4. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 17:40
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •