Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Czegoś nam barkuje?

  1. #11

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?

    na tym adresie znajdziesz wiele dworców autobusowych w Bieszczadzach, ale niestety PKS trochę się spóźnia z aktualizacją:

    http://www.karpaty.com.pl/firmy/pks_sanok/index.htm

    arek

  2. #12
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?


    wiesz co, Madziek,

    rozkład PKS-ów jest jak najbardziej w porzadku- tylko ze czesto sie to zmienia
    moze niech juz oni takimi tłumami nie walą w te Bieszczady- najpiewr niektorym trzeba by dac wyszkolenie "Czego nie wolno niszczyc w Bieszczadach"

    Ka

  3. #13

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?

    nie wiem czego BARKUJE!!!

  4. #14

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?

    Co ja mogę dodać
    Przez kilka dni szukałem na różnych stronach miejsc gdzie mógłbym się zakwaterować. Brakuje mi jednego miejsca gdzie byłby wybór ofert.
    Przecież możnaby zbierać adresy czy też telefony kwater prywatnych i schronisk z kilkoma słowami opisu danego miejsca. Nie wiem czy można by wprowadzić do tego np. możliwość komentarzy danych miejsc przez ludzi, którzy tam mieszkali.

    Fajne jest to, że jest miejsce na opisy miejsc gdzie można coś zjeść.


    A może spróbować wymyślić coś takiego, że spotykamy się np. 10.07 w UG na campingu i śpiewamy razem przy ognisku, opowiadamy swoją przygodę z Bieszczadami itd.
    Można coś takiego zaryzykować nawet jak nikt nie przyjdzie to trudno. Ale z czasem może, może. W końcu spotykamy się w Bieszczadach dlatego, że je polubiliśmy i mamy takiego świra i wtedy fajnie spotkać się razem w większej grupie świrów.

    Pozdrowienia Zbyszek

  5. #15

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?

    Witam :)
    Az tak czesto sie nie zmienia ten rozklad PKS, a ogromnie ulatwia planowanie, szczegolnie jezeli urlop spedzasz metoda przelotowa Tatry - Bieszczady. Wlasnie znalazlam dzieki arkowi autobusek z Zakopca do Sanoka i ulatwilo mi to planowanie noclegow.
    Co do "zwalenia" sie ludzi w Bieszczady, to raczej sie nie obawiam, wcale niezbyt duzo widze na przyklad tzw. mlodziezy licealnej. Na pewno wedrowki po tak specyficznych gorach daja efekt zmiany pogladow na nature, na odpowiedzialnosc za wlasne czyny i na prawdziwe znaczenie "dobr cywilizacyjnych" w zyciu czlowieka. Po takiej szkole jaka bylby wedrowki z odpowiednim przewodnikiem w odpowiednim towarzystwie nie sadze, zeby trzeba bylo dodatkowych szkolen na temat niszczenia przyrody (przynajmniej taka mam nadzieje).
    Pozdrawiam Madziek

  6. #16

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?

    Dziekuje bardzo przydalo sie i pomoglo.
    Pozdrawiam Madziek

  7. #17

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?

    Witam a moze 14 lub 15 lipca? :))
    Kto wtedy bedzie w Ustrzykach G.?
    Pozdrawiam madziek

  8. #18

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?

    nie ma za co.
    A nie masz ochoty wyskoczyć do Koszyc. ze Sanoka raniutko leci pociąg. bilet w obie strony ze zniżkami 84 zł. - ważny 2 dni

    arek

  9. #19

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?

    Po powrocie z Bieszczad przepraniu i przepakowaniu mam zamiat wybrac sie na ostanie dwa tygodnie mojego urlopu na Slowacje. Po Tatrach troche pochodzic i co mi tam jeszcze do glowy przyjdzie. W kazdym razie jakby co - chociaz az tak zlej pogody nie przewiduje . dobrze wiedziec o takij mozliwosci.
    Madziek

  10. #20
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: Czegoś nam barkuje?



    Madziek,
    ale Ty jestes mądra, tak jakos fajnie napisałas. Juz nie musze o tym myslec,bo za mnie to zrobiłaś.
    Dziekuje.
    Ka

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Potrzebny nam jakis MALOWNICZY i niezbyt ciezki szlak [wydzielony]
    Przez agatka661 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 12:45
  2. Polećcie nam sprawdzona kwaterkę w Polańczyku
    Przez rainbow w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-10-2005, 17:54
  3. Nie przenoście nam bieszczad ADMINI !!
    Przez klopsikx w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 20-02-2004, 19:52
  4. Kto nam moze pomoc?
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-08-2002, 09:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •