Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Przystanek Cisna - noclegi

  1. #11
    Bożenna
    Guest

    Domyślnie

    Do Przystanku Cisna możesz jechać w ciemno. To miejsce magiczne stworzone przez ludzi niezwykłych. Byłam tam tylko dwa razy, w czasie weekend'ow. Od tamtej pory mam tylko jedno pragnienie, pojechać tam jeszcze, jeszcze, jeszcze.....

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Popieram

    Cytat Zamieszczone przez T.B.
    Cytat Zamieszczone przez Iza_Claudia
    ... Fantastyczna wegetariańska kuchnia ! ....
    To jest zachwyt wegetarianki, czy normalnego człowieka?
    Bo ja znam to miejsce z obrazków i te mi się podobają, ale zawsze mnie zastanawiało czy mógłbym w takim miejscu przeżyć np. dwa tygodnie bez wyskakiwania na dożywianie?

    Dodam może, że nie chodzi mi o brak mięsa przez dwa tygodnie. Chodzi mi o coś takiego jak "sałata na 52 sposoby", albo pstrąg sojowy. Tego bym raczej nie przeżył.
    Kiedy sie nie zgadzam, to mówię o tym wprost, ale w tym wypadku podpisuję się pod Twoją opinią obiema rękami ( a nawet nogami). Śmierć wegetarianom.
    Pozdrawiam, mając nadzieję na wspólne piwko pod olbrzymią golonkę...
    Kriss40

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    Kriss - żyj i pozwol żyć innym!
    Polecam tę zasadę zarówno wegetarianom jak i mięsożercom...

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie A niech sobie żyją...

    Cytat Zamieszczone przez Szaszka
    Kriss - żyj i pozwol żyć innym!
    Polecam tę zasadę zarówno wegetarianom jak i mięsożercom...
    Śmierć wegetarianom - to był żart. Jeżeli sami sobie z własnej filozofii robią wbrew, to i tak juz sa dostatecznie pokarani...I jeszcze jedno - jeżeli mam przed sobą kotlecik,a ktoś w tym czasie wpieprza trawę, to mi to naprawde nie przeszkadza (jeżeli oczywiście ta trawa to jego wola - czytaj głupota - a nie ekonomiczna koniecznośc). A z prawem do zycia, to masz oczywiście rację - skoro nie odmawia sie takiego prawa ludożercom, to tym bardziej trawożercom.
    Pozdrawiam
    Kriss40
    (smacznego!)

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    tu sie z Toba nie zgodze... chyba nie wiesz ile kosztuja te wegetarianskie specjaly... duzo tanszy jest ten Twoj schaboszczak niz nie jedno danie dla wegetarian.
    po za tym niektorzy nie lubia miesa-nie kazdy musi jesc kanapke z kielbacha i zagryzac to golonka-osobiscie jej nie jadam- i co z tego??
    Ja lubie to a Ty co innego-zobacz jak byloby nudno, gdyby wszyscy jedli to samo, lubili to samo, ubierali sie tak samo... To jest wybor kazdego czlowieka i nie powinienes tego krytykowac

    Pozdrawiam wszystkich i tych jedzacych miesko (do ktorych i ja sie zaliczam) i tych nie jedzacych :) - nie pozdrawiam tylko tych co nic nie jedza.... bo to juz choroba...

    wredota

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar beata
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    105

    Domyślnie

    temat dotyczyl Przystanku Cisna - droga do omawiania wegetarianizmu jakze daleka :)
    ale co tam... powiem tak - najlepsza rekomendacja kuchni w/w miejscu jaka uslyszalam:
    "do dzis nie wiedzialem ze lubie szpinak" :D - slowa wygloszone tuz po kolacji. :D
    Z pozdrowieniem
    b

  7. #17
    Bożenna
    Guest

    Domyślnie

    Uważam, że na temat kuchni wegetariańskiej powinni się wypowiadać tylko ci, którzy próbowali specjałów Kasi z Przystanku Cisna. Kto tam nie był, nie smakował, nie może się zachwycić. Ja byłam, wiem co piszę, a jestem mięsożerna

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Cisna
    Przez wojtek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-08-2009, 21:08
  2. Przystanek Bieszczady-bez litości
    Przez Browar w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 20:35
  3. Przystanek PRZED i PO - Teleśnica Oszwarowa
    Przez Henek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-06-2004, 17:06
  4. Cisna
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2003, 07:45
  5. Przystanek Cisna
    Przez AGNIESZKA w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-09-2001, 19:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •