Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Przystanek Cisna - noclegi

  1. #1
    keszelo
    Guest

    Domyślnie Przystanek Cisna - noclegi

    Wybieram sie latem w Bieszczady. Znalazlem w internecie ciekawe miejsce do przenocowania. Jest to "Przystanek Cisna" w Cisnej. Prosilbym osoby ktore korzystaly z nocegu w tym miejscu o przedstawienie swojej opini o miejscu i warunkach panujacych w "przystanku Cisna". Bede wdzieczny za informacje

  2. #2
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Witam!

    Rekomenduję ten obiekt wszystkim znajomym chociaż nie korzystałem z jego usług.
    Znam natomiast właścicieli i powiem że po pierwszym pobycie będziesz jeździł tylko tam :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    Miejsca samoego nie znam, ale mieścina - Cisna to ciekawe miejsce (masło jest maślane o samku maślanym...:), cisza spokój, skepy dobrze zaopatrzone, jest gdzie zjeść (chyba że jestes wybredny :) ), przystanek kolejki bieszczdzkiej, siekierezada...dla tych co chcą w sezonie odpocząć sądzę ze dobre miejsce bo chyba Wetlina i U.Górne sa barzdziej zatłoczone...(jesli można w Biesach mówić o tłoku... :) ).Troche daleko od głównych szlaków ale w sezonie jeźdzą autobusy, przy własnym wozie tym bardziej bez problemów.Co do obsługi to jest OK - przez pewien czas malowałem - przysyłali mi aktualne warunki śnieżne w okolicy - nie było problemów. więc raczej WARTO.

  4. #4
    Iza_Claudia
    Guest

    Domyślnie

    Super miejsce ! Super gospodarze ! Fantastyczna wegetariańska kuchnia ! Atmosfera niezapomniana ! Bardzo gorąco polecam. Mają swoją stronę www gdzie można zobaczyć zdjęcia. Zrobiony niedawno remont. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Nawet dla rodzin z małymi dziećmi.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iza_Claudia
    ... Fantastyczna wegetariańska kuchnia ! ....
    To jest zachwyt wegetarianki, czy normalnego człowieka?
    Bo ja znam to miejsce z obrazków i te mi się podobają, ale zawsze mnie zastanawiało czy mógłbym w takim miejscu przeżyć np. dwa tygodnie bez wyskakiwania na dożywianie?

    Dodam może, że nie chodzi mi o brak mięsa przez dwa tygodnie. Chodzi mi o coś takiego jak "sałata na 52 sposoby", albo pstrąg sojowy. Tego bym raczej nie przeżył.

  6. #6
    keszelo
    Guest

    Domyślnie

    Wszystkim dziekuje za informacje. Napewno odwiedze "Przystanek Cisna"

  7. #7
    Iza_Claudia
    Guest

    Domyślnie

    Co do zachwytu nad kuchnią wegetariańską to jest to zachwyt "normalnego" człowieka (czy to znaczy że wegetarianie są nienormalni....? Nie wiem....) tzn. osoby ,która je raczej wszystko, a kuchnia p.Kasi w "Przystanku Cisna" pokazała mi tylko jak wiele można ugotować bezmięsnych potraw i do tego bardzo smacznych ! Dużo, smacznie i pięknie podane do tego ! Myślę, że zadowoli każdego "pasibrzuszka" !
    ;-)

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie

    Prawde mówiąc kuchnia bojkowska opierała się prawie że wyłącznie na: przenicy, ziemniakach, nabiale no i to co dawał las i rzeka... Niemalże wegetarianizm. Możnaby było niezłą legende dorobić... np.: bojkowie pochodzą od ludności tybetańskiej, pochodzenie to wyraża się w niskim wzroście i wegetariańskim jadłospisie :)

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iza_Claudia
    ... czy to znaczy że wegetarianie są nienormalni....? ...
    Pytanie jest tendencyjne.

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin
    Prawde mówiąc kuchnia bojkowska opierała się prawie że wyłącznie na: przenicy, ziemniakach, nabiale no i to co dawał las i rzeka...
    Na takim prawie że wyłącznie jedzeniu (z małym dodatkiem kaszy, kapusty, grochu, marchwi, cebuli, buraków, jabłek, gruszek i śliwek), to sobie można pożyć.
    Zakładając nawet, że las daje tylko grzyby, ale za to rzeka - ryby.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Cisna
    Przez wojtek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-08-2009, 22:08
  2. Przystanek Bieszczady-bez litości
    Przez Browar w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 21:35
  3. Przystanek PRZED i PO - Teleśnica Oszwarowa
    Przez Henek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-06-2004, 18:06
  4. Cisna
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2003, 08:45
  5. Przystanek Cisna
    Przez AGNIESZKA w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-09-2001, 20:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •