Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 83

Wątek: 4x4 w Bieszczadach

  1. #31
    jako
    Guest

    Domyślnie

    bardzo dziekuje :D

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jako
    Gdybym tego nie przeczytał to bym niewiedział ze mozna tamtendy pojechac i zobaczyć coś ciekawego i dojechać boczn adrogą anieobwodnią 892
    No, tak - ale to jest na dzień dzisiejszy droga publiczna i wlasnie 126p tez można tamtedy przejechać, zalezy to wyłacznie od aktualnego poziomu wody w rzece. Czy natomiast jadąc tą droga można przez okno samochodu zobaczyć coś ciekawego,to nie wiem. Osuwisko, most kolejki, retorty, pare domów i to wszystko - droga idzie zalesioną doliną Oslawy. Znajdziesz ją na mapie - wyjedziesz albo w Smolniku, albo w Woli Michowej (zakaz) lub w Bystrem k/Baligrodu, z Bystrego mozna kawałek podjechać do Baligrodu i skęcić na Stężnicę - dziury jak cholera i tez pare brodów. Wyjedziesz w Wołkowyji, zobaczysz jezioro. Tyle. Nie są to na pewno trasy widokowe (Oprócz widoczków z Lipowca - jak bedzie Ci sie chcialo kawałek podejść). Przejechac sie jednak można.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    Witaj JAKO. Nie trudz się nikt Ci nt jazd 4x4 w biesach na tym forum nie powie bo 98% to 100% perpedesy (i chwała im za to). Sam sadawałem to pytanie pare miesiecy temu i zostałem publicznie zlinczowany (hehe ale pyton to twarda sztuka i nadal zyje). Z użytkowników formu odezwało sie do mnie może 2-3 w ludzkim, beznienawistnym i niegrzmiącym głosem. Pozostali twardo stali na straży hardekologicznej i obciążali mnie za cztyny durniów którzy bulwarami niszczą przyrodę. Ale tak już jest ze nie zauważa sie jednostek pozytywnych tylko negatywne, tak jak z młodzieżą i w ogóle. (ALE I TAK WAS WSZYSTKICH LUBIE!!!!) Co do jazd w terenie to jeśli chcesz być w zgodzie z prawem, przyrodą i hardekologami to mało zostało możliwości: standardowy odcinek z Rzepedzi do Prełuk - jak popada może być ciekawie. Poza tym większość otawrtych do ruchu wąskich bocznych dróg to i tak jeden wielki off-road. Polecam trase Dołzyca-Terka, Kalinica-Sine Wiry do zakazu, Wola Michowa-Żebrak-Bystre, Cisna -Majdan-Roztoki Górne, Muczne-Bukowiec (tam już koniec świata i trzeba płacić za wjazd na teren BDPN). Zeby zobaczyć piękno Bieszczad i tak musisz wysiąść i perpedesem potuptać ta połoniny, Tarnice, Rawki czy w piękne zapomniane doliny. Ja też chciałem podbijac Bieszczady 4x4 ale na nogach o iwle piękniej,przyjemniej i czujesz się prawdziwie wolny. Uwierz i zostaw samochód przy kwaterze.
    Parę słów nt zimy: wtedy zaczyna się prawdziwa jazda i jak masz ochote to kompletuje ludzi z 4x4 do pomocy leśnikom w rozworzeniu paszy do pasników na tegoroczną zime. Prawdziwy off-road, wrunki skrajnie trudne i pomoc zwierzakom.
    Ale na razie mamy lato. Jakbyś więcej chciał info dawaj na praiv: ppajton@wp.pl
    pozdrawiam
    PYTON (4x4)

  4. #34
    jako
    Guest

    Domyślnie

    oki dzikuje

    bedziemy w kontakcie

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pyton
    Wola Michowa-Żebrak-Bystre
    Odcinek Wola Michowa - Przełęcz Żebrak jest zamknięty dla ruchu. Zakaz stoi zaraz za zabudowaniami po prawej stronie w Woli Michowej. Trochę bezmyslnie - powinien stać przy głównej. Obecnie na tamta stronę można przejechać (legalnie) jedynie od Mikowa.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #36
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    Chorela a ja go nigdy nie zauwazalem....no to bym zarobil juz punktów
    przydatna info. Tam chyba ten zakaz ze wzgledu na ostoje zwierzyny chyba...
    dzieki.
    PYTON

  7. #37
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    I prawdziwe niedźwiedzie mięso to zimą lub po deszczach odwiedzić Tosię w Krywem, najlepiej starę gminną drogą.
    Długi

  8. #38
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sanok
    Postów
    89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Odcinek Wola Michowa - Przełęcz Żebrak jest zamknięty dla ruchu. Zakaz stoi zaraz za zabudowaniami po prawej stronie w Woli Michowej. Trochę bezmyslnie - powinien stać przy głównej. Obecnie na tamta stronę można przejechać (legalnie) jedynie od Mikowa.
    faktycznie w Woli Michowej zaraz za leśniczówką stoi znaka zakazu ale praktycznie nikt go nie przestrzega. Tak samo jest z droga z Kołonic. W Mikowie zakazu nie ma ale np. na niektórych mapach jest zaznaczony. Jechałem tą droga w styczniu, zwykłym deawoo i mimo sporj ilości śniegu dojechalismy bardzo daleko tzn. ponad połowę drogi z Mikowa na Żebrak.

  9. #39

    Domyślnie Turystyka 4x4 i Bieszczady

    Przeczytałem wiele opinii na temat wkraczania pojazdów mechanicznych w zakazane miejsca których w Polsce jest wiele i jestem przeciwnikiem wkraczania w tzw zakazy . Bez ale .. Wybieram sie w Bieszczady autem 4x4 szukam pomocy gdzie mozna znalezsc jakies wskazówki co do wyboru tras tzw poza asfaltem . Jesli ktos zna takie drogi bardzo prosze o pomoc .Dziękuje

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar edytadt
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    las
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Turystyka 4x4 i Bieszczady

    niektórzy już na miejscu oferują takie coś swoimi samochodami jako jedną z atrakcji więc może było by warto się z nimi skontaktować :) tylko nie wiem co oni na to...;/
    :mrgreen::grin:

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •