Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 83

Wątek: 4x4 w Bieszczadach

  1. #51
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2009
    Postów
    269

    Domyślnie Odp: Turystyka 4x4 i Bieszczady

    Droga Bereźnica - Strężnica jest bardzo łatwa, pokonałem ją kiedyś osobówką podczas "pory suchej". Faktycznie bardzo ładnie wygląda panorama Strężnicy.
    Jest też taka lekka droga Polana - Lutowiska. typowa bieszczadzka droga, taki relikt epoki czy czasowa stop-klatka. Przy końcu jest fajny punkt widokowy na panoramę Lutowisk.

    Wszystko to pokonasz autkiem kategorii SUV np. Subaru Forester, a napęd 4x4 będzie potrzebny sporadycznie i to tylko gdy jest mokro.

  2. #52

    Domyślnie Odp: Turystyka 4x4 i Bieszczady

    Dziękuje bardzo za pomoc . Pozdrawiam wszystkich .

  3. #53
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Turystyka 4x4 i Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez szwędacz Zobacz posta
    Przeczytałem wiele opinii na temat wkraczania pojazdów mechanicznych w zakazane miejsca których w Polsce jest wiele i jestem przeciwnikiem wkraczania w tzw zakazy . Bez ale .. Wybieram sie w Bieszczady autem 4x4 szukam pomocy gdzie mozna znalezsc jakies wskazówki co do wyboru tras tzw poza asfaltem . Jesli ktos zna takie drogi bardzo prosze o pomoc .Dziękuje
    to w bieszczadach sa jeszcze jakies trasy bezasfaltowe na ktorych wolno jezdzic?? bo chyba wszytsko wyasfaltowali jakby szału dostali... :( bo te wszytskie wyzej podane to jak nie asflat to maja nawierzchnie utwardzona i osobowka sie normalnie przejedzie... wiec chyba dla terenowki to zadna atrakcja...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #54
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Turystyka 4x4 i Bieszczady

    ...jest trochę lichego asfaltu , z dziurskami, na którym fajnie skaczą płyty CD ...no i nie niszczysz tak szybko zawieszenia ani nie rozwalisz michy olejowej......poza tym-nuuuuuuuuuuuuuuda prosze Pani..................

  5. #55

    Domyślnie Odp: Turystyka 4x4 i Bieszczady

    Hmm...całkiem ciekawa droga jest z Królika Polskiego (k.Rymanowa Zdroju) do Wisłoczka, droga na początku utwardzona, ale koło asfaltu to to nawet nie leżało więc powinno się podobać. Po przejechaniu około połowy drogi (jakies 2 km) wyjeżdzamy z lasu i jest piękny pkt widokowy, ale zarazem zaczyna się polna droga, która prowadzi nas prosto do Wisłoczka gdzie spokojnie można znaleźć dalszą część trasy, aczkolwiek głębiej się nie zapuszczałem.

  6. #56
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Turystyka 4x4 i Bieszczady

    Prawie w Bieszczadach.

  7. #57

    Domyślnie Odp: Turystyka 4x4 i Bieszczady

    Fakt, ale to już prawie bieszczady :)

  8. #58
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie 4x4

    Do nie dawna w rozmowach z Bertrandem byle auto na dużych kołach już nazywało się terenówką (i zaczynała się dyskusja a po co terenówka, a po co autem w teren, że w błoto, że szaleństwo itd). Jakiś czas temu życie zweryfikowało moje poglądy na temat pojazdów 4x4, oraz chyba poglądy Bertranda też 236 :)
    Marzenia stały się pasją i tak oto wydłubałem z netu film... okazuje się że duże i 4x4 nie znaczy terenowe co mniej zapoznani z tematem mogą zobaczyć na proponowanym filmie.

    http://fishki.net/comment.php?id=69541
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  9. #59
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: auto4x4i bieszczdy

    Marzenia stały się pasją i tak oto wydłubałem z netu film... okazuje się że duże i 4x4 nie znaczy terenowe co mniej zapoznani z tematem mogą zobaczyć na proponowanym filmie.

    http://fishki.net/comment.php?id=69541
    haha filmik rewelacja :) jak w tej bajce o dziadku co rzepkę w ogrodzie wyciągał :D

    p.s. coś mi z cytowaniem Barnaby nie wyszło )
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 03-07-2011 o 06:23 Powód: Poprawiłem cytowanie

  10. #60
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,170

    Domyślnie Odp: 4x4

    świetne! a tak się niewinnie zaczyna :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •