Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83

Wątek: 4x4 w Bieszczadach

  1. #21
    biesu
    Guest

    Domyślnie

    ja jeżdżę wersją 4x6

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    No i taki sam temat powstał podczas Targów Turystycznych (info O rozjeżdzaniu Bieszczad w www.bieszczady.net.pl ) - różne stanowiska rózne wypowiedzi, różne argumenty... ale jest szansa że bedzie wilk syty i owca cała - kto bedzie chciał pokatować sprzęt pojedzie na extremy do dawnych pegeerów. Ci co spokojniej jeżdzą posuną jak wczesniej drogą na Smolnik...I mi to wystarczy (szczególnie po deszczu :D )
    Pozdrownienia
    PYTON

  3. #23
    jako
    Guest

    Domyślnie auto4x4i bieszczdy

    gdzie można autem 4x4 w bieszczdach pojeżdzić?
    zna ktoś jakieś trasy przejazdów itd

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Jak już koniecznie musisz rozjeżdżać Bieszczady, to polecam Ci 3 trasy:
    1) Polana - Lutowiska, przez Skorodne
    2) Dwernik - Wetlina, przez Nasiczne
    3) Dołżyca - Terka
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Wielka obwodnica, mała obwodnica i droga karpacka (Cisna - Komańcza i z powrotem).

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: auto4x4i bieszczdy

    Cytat Zamieszczone przez jako
    gdzie można autem 4x4 w bieszczdach pojeżdzić?
    zna ktoś jakieś trasy przejazdów itd
    Oprócz wymienionych juz przez TB polecam Obwodnice Wysokiego Działu oraz trasy Po Pogórzu Bukowskim, Śladem cerkwi, Szlakiem kościołów drewnianych, Szlakiem ikon doliną Osławy, Szlakiem ikon w okolicach Sanoka, Szlakiem zabytków po Pogórzu, Szlakiem zabytków architektury w Parku Krajobrazowym Gór Słonnych i pare innych. Można jeździć,a jeździć :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Wizmo
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    46

    Domyślnie

    hehehe....
    ...tylko cos mi się wydaję że "mister 4x4" ma raczej ochotę troche murawy pozdzierać na Bieszczadzkich łakach i polanach zamiast ścierać opony na asfalcie, a i paru turystów przy okazji rozjechać na szlaku.

  8. #28
    jako
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wizmo
    hehehe....
    ...tylko cos mi się wydaję że "mister 4x4" ma raczej ochotę troche murawy pozdzierać na Bieszczadzkich łakach i polanach zamiast ścierać opony na asfalcie, a i paru turystów przy okazji rozjechać na szlaku.
    dlaczego odrazu murawe niszczyć lub cokolwiek niszczyć.
    czytałem wczesniejszy post natemat 4x4 i bieszczad, ale tam chyba zostało wyjaśnione poco ktoś kto pyta na takim forum jedzie w bieszczdy!
    gdzyby chodziło o jazde w ciezkim terenie to wystarczy pojechać na rajd i tam upalać maszyne.

    nikt niema zamiaru niszczyc niczego tylko dojechać tam gdzie normalne auto nie dojedzie i zobzczyć co czego inni uzytkownicy aut nie mogą zobaczyć.

    jezeli macie mi polecać asfalty to dajcie na luz, a jezeli macie coś do powiedzenia o trasach po drogach nie utwardzonych to dziekuje za info.

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jako
    nikt niema zamiaru niszczyc niczego tylko dojechać tam gdzie normalne auto nie dojedzie i zobzczyć co czego inni uzytkownicy aut nie mogą zobaczyć.
    W tych wątkach o 4*4 dokładnie widać analogie do toczącej sie obok dyskusji o psach:
    Mój piesek jest grzeczny, nikomu nic nie zrobi, nic nie niszczy.
    Mój samochód 4*4 tez jest grzeczny i niczego nie niszczy, ja tylko chce zobaczyc.

    Szkoda, że amatorzy 4*4 zdążyli juz sobie wyrobić opinię nieco inną,więc się nie dziw że raczej gotowej trasy nikt Ci tu nie wyłozy. Ja tam sie na tym nie znam - ale dziwi mnie jedno: 4*4 obowiązują takie same przepisy ruchu drogowego jak każdego innego - więc gdzie mozna jeździć wiesz. Jeśli odpadnie Ci BdPN oraz lasy, to co tak naprawdę zostanie oprócz asfaltu? Stokówki (te, ktorych nie zdązyli jeszcze zamknąć) i drogi polne - tyle że po tym mozna jeździć 126p, więc radochy za dużej nie będzie. Sorry - za OffTopic.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #30
    jako
    Guest

    Domyślnie

    zdaje sobie sprawe z tego, i masz racje ze wszystkich obowiązują takie same przepisy!
    chcemy poprostu przejchć trasą o której pisaliści ewczesniej tam gdzi esam sie zresztą utopiłeś osóbówką na trzecim brodzie.
    Gdybym tego nie przeczytał to bym niewiedział ze mozna tamtendy pojechac i zobaczyć coś ciekawego i dojechać boczn adrogą anieobwodnią 892. chciałbym dostac jakieś wskazówki, podpowiedzi.Nigdy nie byłem w bieszczdach a czas mi pozwala tylko na trzy dni wolnego wiec chciałbym zobaczyć tez jak najwiecej, i nastepnym razem przyjechać na piesze wedróki lub rowerowe.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •