Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Wątek: 4x4 w Bieszczadach

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie 4x4 w Bieszczadach

    Witam. Tak mi sie przypomniało: kto z biesów jezdzi wozami 4x4? A kto z reszty kraju jezdzi w Biesy wozami 4x4? Szukam ludzi co nie gonia w miejsca gdzie błoto wlewa się przez szyberdach i nie jezdzą wypasionymi furami za 150000zł (bo pewnie żal by im było wjechać w las)...
    pozdrawiam
    Paweł

  2. #2
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Zdarzało mi się jeździć latem i zimą w łatwych i trudnych warukach, ale bez przesady, Teraz wolę piechotą.
    W czym problem?
    Długi

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar hanka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    54

    Domyślnie

    Niestety zarówno 4x4, jak też 4x2, 2x4,2x2 .......... 1x1 :P są póki co poza moim zasięgiem... wiec możesz się domyśleć czym jeżdżę w Biesy :)
    No dobra czasem jakaś przyjazna dusza zabierze mnie na pokład jednego z w/w :)

    pozdr.
    h.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: 4x4 w biesach

    Cytat Zamieszczone przez pyton
    (bo pewnie żal by im było wjechać w las)...
    A wiesz do czego służy palica? ;-)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    Palica???? w sumie pierwsze słysze...do czego?

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pyton
    Palica???? w sumie pierwsze słysze...do czego?
    :D No, w tym wypadku może służyć do tuningu. Przy jej pomocy przerabia się wjeżdzające do lasu 4x4 na 0x0. Natomiast tym którzy linami dla zabawy kaleczą drzewa robi się szyber-drzwi boczne ewentualnie szyber-przednia szyba Dodatkowo można nieco popracować nad sylwetką nadwozia, aby była bardziej (prze-)opływowa , efekt widoczny na zdjęciu poniżej.
    BTW - zgadnie ktoś gdzie to stoi (o ile jeszcze stoi, ale pewnie tak). Podpowiedzią moze być sprzet w tle)
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 25-12-2007 o 18:07
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    No to sobie strzele moze to kamieniolom w Rabem
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek
    No to sobie strzele moze to kamieniolom w Rabem
    Yes. I jakby co to to nie moja robota :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    <<<Przy jej pomocy przerabia się wjeżdzające do lasu 4x4 na 0x0>>>>
    aaa masz na mysli trzodę w wypasionych wozach 4x4, tzw bulwarowców lub też szpanerów z dziewczynami, którzy nie patrząc na znaki jadą w las????
    <<<Natomiast tym którzy linami dla zabawy kaleczą drzewa robi się szyber-drzwi boczne ewentualnie szyber-przednia szyba>>
    jak wyżej tylko trzoda która nawet nie umie posługiwac sie wyposażeniem samochodu...
    Bardzo mi przykro że tak postrzegasz ludzi jeżdzących samochodami 4x4 - wynika to prawdopodobnie z:
    1. zazdrości że sam nie masz takiego wozu (raczej wykluczam)
    2. spotkania z trzodza 4x4 (prawdopodobne)
    3. przekazów medilanych z róznych głupawych wyścigówek - imprez komercyjncyh gdzie reklamuje się firma samochodowa i niszcza monsterami co się da (bardzo prawdopodobne)
    4. spotkań z ortodoksami zielonymi, dla których najważniejsza jest przyroda i nie dali by wjechac nawet karetce pogotowia do lasu do poszkodowanego a ludzkie zycie szczególnie nie narodzone jest warte funta kłaków (całkiem prawdopodobne)
    Wiedz że Ci, którzy należa do towarzystwa OFF-ROAD w pełnym i prawdziwym tego słowa znaczeniu to:
    -nie kalecza drzew linami - jesli zachodzi potzreba uzycia wyciagarki to podkłada się gruba gumę, która nawet nie zrywa wierzchniej części kory
    -nie wjeżdzają tak gdzie jest zakaz wjazdu do lasu
    -najczęsciej korzystają ze ścieżek zrywki drzew, gdzie jeżdzą monstery, przy których nasze wozy to popierdułki
    -organizuja się i w zimie z leśnikami rozworzą karmę dla zwierząt do pasników
    -często pomagaja GOPR, TOPR strazy - bo dysponuja pojazdami dobrze wyposażonymi, na które w.w słuzby nie mają kasy (patrz akcje zimowe GOPR, akcje pomocy powodzianom w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie nawet wojsko nie mogło dojechać a my dojechaliśmy bo mieliśmy dobry sprzęt)
    i wiele innych .
    A nasze wyjazdy nie bardziej szkodż środowisku niż ten gruchot z którego trujące substancje rozkładu wnikają do gleby, wód itp. albo stary autobus z banda turystów jadący prze BdPN i kopcący na serpentynach jak lokomotywa.
    Przyjżyj się czym doworza zaopatrzenie do Chatki Puchatka albo bacówki Pod Mała Rawką - tez na nich trzeba uzyć palicy?
    A tak a'propos - ulubiona moją trasa jest droga Rezpedz-Prełuki-Duszatyn-Smolnik, gdzie normalnie jeźdza samochody miejscowych, przy dobrych warunkach i trabantem przejedzie.
    Więc proszę nie generalizuj, bo tak jak jest stonka-trzoda turystyczna tak jest tez trzoda OFF-ROAD, nie mająca nic wspólnego z prawdziwą ideą jazdy 4x4

    ale sie wkurzyłem...
    pozdrawiam
    Paweł 4x4

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie

    wkurzyłem sie i byków ortograficznych narobiłem - a za nie przepraszam...
    Paweł

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •