Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 92

Wątek: Kamery, webcamy w Bieszczadach

  1. #41
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez PaweleS Zobacz posta
    Zmusza do patrzenia?
    Nie.
    Wolna wola.
    Jeden patrzy, inny nie.
    Ot, tyle.
    no nikogo nie zmusza do patrzenia... ale kamerka patrzy na kazdego w strone ktorego jest wymierzona- czy on tego chce czy nie... tu juz nie wolna wola...

    Cytat Zamieszczone przez PaweleS Zobacz posta
    I żeby od razu się wzajemnie obrażać.
    Kompletnie tego nie rozumiem.
    tez tego nie rozumiem.. co innego dyskusja - poglady wymienic zawsze mozna a wzajemne obrazanie sie jest bardzo paskudne...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #42

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez anka-szklanka Zobacz posta
    kochana Dorotko, ja i egzaltacja! w Bieszczadach pierwszy raz byłam jak Ciebie jeszcze na świecie nie było, nawet Twojego forum ii na szczęscie ani 1 jeszcze kamerki
    Aniu, przykro mi to wyznać na Forum, ale urodziłam się w pamiętnym 1953 roku... Kilka dni po śmierci Józefa Stalina...
    A może jestem za stara aby wydawać opinie o kamerkach...
    No cóż - pozostaję przy swoim zdaniu.

  3. #43
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    Ależ macie problem z tą kamerką A wystarczy starannie omijać Przysłup Caryński bo i tak nic tam ciekawego nie ma.Poza tym ta kamerka jest skierowana na góry i chyba się nie da wejść w jej kadr.
    Ostatnio edytowane przez Browar ; 26-09-2010 o 15:58
    Pozdrav

  4. #44
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    Ależ macie problem z tą kamerką A wystarczy starannie omijać Przysłup Caryński bo i tak nic tam ciekawego nie ma.Poza tym ta kamerka jest skierowana na góry i chyba się nie da wejść w jej kadr.
    masz racje browar- z dwojga zlego lepsza kamerka niz kolejne schodki, mostki, porecze, poloniny w siatce, czy kolejne metry nowego asfaltu wkraczajce w las.. lepsza nawet kamerka niz rozwalenie starego schroniska na przyslupie.. jak juz co musza unowoczesniac bo ich rozpiera energia i chec zmian- to niech to bedzie kamerka..ona mniej lezie w oczy- acz ogolnie rozplenianie sie monitoringu wszytskiego wokol nie jest chyba powodem do radosci..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #45
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2007
    Rodem z
    Puławy (te lubelskie)
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    [QUOTE=buba;108444]no nikogo nie zmusza do patrzenia... ale kamerka patrzy na kazdego w strone ktorego jest wymierzona- czy on tego chce czy nie... tu juz nie wolna wola...


    No chyba musiałby być na drzewie i to wysoko by można go było na tej nowej kamerce zobaczyć :)
    Zresztą na tej w Lesku i na Rawkę też ewentualnie tylko sylwetki ludzi może być widać,a na pewno trudno kogoś rozpoznać.

  6. #46
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    Nie chodzi o to czy kogoś widać czy nie. Chodzi o to, że jeśli chcesz stanąć na szczycie Tarnicy to MUSISZ zaakceptować to, że jesteś w zasięgu tej kamery bo drugiej alternatywnej Tarnicy nie ma. Jeśli ta kamera najbardziej przydaje się do sprawdzania pogody to czy nie można skierować jej na niebo? możliwe, że za rok zostaną uruchomione kolejne kamerki (w miejscu - wedle życzenia -mostków) bo ktoś stwierdzi, że tak bardzo kocha Bieszczady, że chce na bieżąco sprawdzać poziom wody w strumieniach albo na drzewach czy krzaczorach bo inny miłośnik będzie chciał na co dzień w pracy obcować przez szkiełko monitora ze ściółką leśną albo z ruinami leśniczówki Brenzberg...

    nie lubię tych wszystkich "high-techów" w Bieszczadach, no nie lubię i już. Nawet światła w Lesku powodują, że się gubię
    wolę swojskie, przyjazne mostki na których mogę do woli poddawać się egzaltacji w wyrażaniu radości...

    ale pewnie po prostu jestem już stara...
    Ostatnio edytowane przez asia999 ; 26-09-2010 o 22:05 Powód: bo tak

  7. #47
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    A ja wolę jednak kamerki od mostków;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #48
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    bo Ty Krysia jesteś młoda, nowoczesna i jesteś hardcorem

  9. #49

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    Ludzie, śmieszni jesteście, nie obraźcie się.
    Na fejsbukach, naszych klasach i innych społecznościówkach wrzucacie zdjęcia oscylujące wokół lub przekraczające granicę dobrego smaku, a tu boicie się wejść w kadr kamerce robiącej zdjęcia z opłakaną rozdzielczością, w której wasza twarz miałaby szerokość mniejszą niż 2px.
    Wyluzujcie trochę, cieszcie się, że powstaje nowa funkcjonalność, która przybliży ludziom Bieszczady chociaż w tym jednym, odświeżającym się co pięć minut obrazku. Nie każdy może tu przyjechać.

    Pierwszą czynnością, jaką wykonałem po tym, jak dowiedziałem się kilka dni temu o kamerce było wrzucenie jej na aktywny pulpit, dzięki czemu co chwilę mam samozmieniającą się tapetę wspaniałych Bieszczadów.

  10. #50
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2007
    Rodem z
    Puławy (te lubelskie)
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Nowa kamerka w Bieszczadach

    [QUOTE=asia999;108473]Nie chodzi o to czy kogoś widać czy nie. Chodzi o to, że jeśli chcesz stanąć na szczycie Tarnicy to MUSISZ zaakceptować to, że jesteś w zasięgu tej kamery bo drugiej alternatywnej Tarnicy nie ma.]

    Asiu!!!!!!!
    Jesteś w stanie dostrzec na tych kamerkach sylwetkę człowieka na Tarnicy bądź Rawce????Naprawdę????

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kamery internetowe, webcamy
    Przez przemek p w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-01-2010, 21:06
  2. Propozycja nowej kamery internetowej w sercu Bieszczadu
    Przez Doczu w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-01-2005, 19:58

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •