Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Gdzie pisać?

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Gdzie pisać?

    Wydaje mi się, że istniejący na forum podział na opinie turystów i tzw oftopik nie jest najszczęśliwszy. Spotkałem się np z zarzutem, że wypowiedź dotycząca wyciągów powinna być zamieszczona własnie na oftopiku... A pytam - dlaczego?
    Nie podejmuję się sugerować jakiegos innego podziału, ale oczywiste jest, że przy tym obecnym, będziemy mieć zawsze wiele wątpliwości. Proszę zresztą porównać ilość wypowiedzi w pierwszej i w drugiej kategorii. Nie tylko ja ma problem, gdzie zamieścić post. To tyle. Pozdrawiam wszystkich Bieszczadników. I w dalszym ciągu za żart jedynie przyjmuję proponowany podział na kilka stopni wtajemniczenia.. Troche to tylko śmieszne, bardziej - niepotrzebne.
    Kriss

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Gdzie pisać?

    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    Spotkałem się np z zarzutem, że wypowiedź dotycząca wyciągów powinna być zamieszczona własnie na oftopiku... A pytam - dlaczego?
    Jeżeli pijesz do mojej "wyliczanki" tematów, to juz Jaro zwrócił uwagę (słusznie) że akurat wyciągi mieszczą się w Opiniach (na upartego). Natomiast pozostale niestety nie,według opisu i według uwagi SB. Podpisuje się pod Twoim pytaniem, bo nikt tematu nie pociągnął, a teksty które powinny iść na OT dalej lecą tam. Jak sie komuś zwraca uwagę, to samemu powinno się przestrzegać "reguł" (drogi SB:)
    p.s - o ile sie nie myle to Forum ma możliwość przenoszenia emtów z poziomu admina, jeżeli Admin zechce wziać na siebie ten obowiązek to nie będzie problemu - sam zdecyduje i sam przerzuci temat w odpowiednie miejsce.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Szanowni Przedmówcy!

    Intuicja podpowiada Wam dobrze: ten dział forum jest właśnie o tym, czyli o d..... Maryni (bez urazy Marynia!).
    Wypowiedzi w tym drugim dziale - jak by go nie zwali i opisali - mają być o Bieszczadach i o wszystkim tym, co wiąże się z Bieszczadami trochę bardziej niż luźno.

    To mówię ja, T.B.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Odpowiedź i wyjasnienie

    Drogi Piotrze, to nie jest żadna aluzja do Tojej, jak to nazwałeś, wyliczanki. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że istniejący podział nie wydaje mi sie najszczęsliwiej pomyślany. Tylko tyle. Opinie turystów - jak to interpretować? Toż to mozna w tym miejscu "wsadzić" prawie wszystko... I tak też się dzieje. Pozdrawiam wszystkich Bieszczadników ( nie uwzględniając z uporem maniaka proponowanych stopni hierarchicznych)
    Kriss40

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T.B.
    mają być o Bieszczadach i o wszystkim tym, co wiąże się z Bieszczadami trochę bardziej niż luźno.
    I SB to kupi? :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #6
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    No ja też tak myślę :)

    Oftopik - co kto che
    Opinie.. - wszytko co wiąże się z biesami

    Jeśli damy wszystko w jedno forum to spotkamy się z zarzutem ze starego forum - dużo, bez sensu
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Oftopik - co kto che
    Opinie.. - wszytko co wiąże się z biesami
    No i wreszcie stała się jasność :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T.B.
    I SB to kupi? :)
    Już kupiłem.
    Musiałem.
    Ale co sobie pomyślałem, to pomyślałem.
    A pomyślałem sobie tak: nie tylko kobiety są zmienne; admini również.

    Bo początkowy pomysł Darka wydawał mi się najlepszy, choć może nie dostatecznie wyartykułowany (stąd nasze pomyłki, podobno i moja, jak Piotr słusznie zauważył).

    Rozumiałem, że "opinie turystów" będą - zgodnie z zamieszczonym objaśnieniem - służyć sprawom bardziej przyziemnym, co nie znaczy nudnym. Poradom praktycznym w zakresie tras turystycznych, zakwaterowania, wyżywienia, opiniom na te tematy. Także relacjom z pobytów, naszym "sprawozdaniom". Dyskusja na owe tematy bardzo ożywia się przed i w trakcie sezonu. ITP.

    Natomiast "offtopic" widziałem w charakterze działu poświęconego również Bieszczadom, ale ... bardziej duchowo. Pasuje w tym miejscu nasza dyskusja nt. granic Bieszczadów (jako gór i jako regionu). Także pojawiające się co pewien czas tematy wspomnieniowe (np. rok 1979) czy wręcz historyczne. Komentarze dot. programów TV czy artykułów prasowych. Nasze "wewnętrzne" sprawy: dot. Forum, KIMB-ów, sobotnich dyżurów w "Piekiełku". ITP.

    Jeśli chodzi o ulubioną przez T.B. "d____ Maryni", to uważałem, że można tę tematykę wstawiać tam, gdzie aktualnie bardziej pasuje. Jeśli ktoś np. ją pocałował w trakcie wędrówki lub pobytu w schronisku, to oczywiście mógłby o tym się nam zwierzyć w "opiniach". Jeśli natomiast tylko tak ogólnie o tym marzy, to raczej pasowałoby tu miejsce "offtopic". W obu jednakże wypadkach Marynia powinna kojarzyć się z Bieszczadami, co zresztą - w związku z zaproponowanym przeze mnie nowym podziałem geograficznym Polski - następowałoby automatycznie.

    Tak sobie dumałem. Będzie inaczej - no to trudno.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Gdzie pisać?

    Cytat Zamieszczone przez Kriss40
    I w dalszym ciągu za żart jedynie przyjmuję proponowany podział na kilka stopni wtajemniczenia.. Troche to tylko śmieszne, bardziej - niepotrzebne.
    Kriss
    Śmiech to zdrowie :) Czy aby za powaznie do tego nie podchodzisz? Admin juz 50 razy tłumaczył, że to tylko zabawa i że dotyczy tylko forum - odpowiednie wątki znajdziesz bez trudu. Pamietaj: wszyscy na forum są równi
    p.s - i równiejsi ;-)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec
    Cytat Zamieszczone przez T.B.
    I SB to kupi? :)
    A właśnie, że Piotr to napisał

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-08-2010, 02:37
  2. Gdzie w Bieszczady??
    Przez gerym w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-08-2006, 00:58
  3. Gdzie z dzidzią?
    Przez AgusiaK w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-04-2005, 10:05
  4. Gdzie???
    Przez jan w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-03-2005, 13:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •