Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: dokad z malym dzieckiem

  1. #1
    jestynka
    Guest

    Domyślnie dokad z malym dzieckiem

    nigdny nie bylam w bieszczadach, a w tym roku wlasnei to miejsce sobie wymyslilam na wakacje. mozecie mi polecic jakies miejsce, gdzie male dizecko bedzie sie dobrze czulo, takie dwuletnie? Nie jestesmy zapalonymi turystami, nie chodzimy po gorach, ale chetnie bysmy pospacerowali po pieknej okolicy. Domki kempingowe raczej wykluczone, najchetniej zamieszalabym u jakichs milych gospodarzy co smacznie gotuja :D . Przegladalam juz wiele ofert, ale wszytskie sa wlasciwie podobne do siebie, a nie chcialabym trafic na za jakis syf, bo raz juz tak trafilam. Moj maz stwierdzil, ze juz nigdy nie pojedzie do miejsca znalezionego w necie, a mialo byc tak fajnie :)
    Znajomi polecaja mi Soline i Polanczyka, myslicie ze to dobry wybor?

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: dokad z malym dzieckiem

    Cytat Zamieszczone przez jestynka
    Znajomi polecaja mi Soline i Polanczyka, myslicie ze to dobry wybor?
    No cóż - temat wraca jak bumerang. Podsumuję więc - małe dziecko = mały kłopot.
    Ale jedno - musicie!!!! być w zasięgu służby medycznej. Bieszczady wysokie nie dają Wam tego komfortu. Musicie być w pobliżu Leska. Nie są to co prawda Biesy dla trampów, ale najważniejsze jest cosik innego.

    Nie jest to małe dziecko, więc gdybyście chcieli poznać Biesy (nie te gówniane) to proszę o info na priva (nie chcę się tu reklamować).

    Pozdrawiam

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Re: dokad z malym dzieckiem

    Cytat Zamieszczone przez Michał

    No cóż - temat wraca jak bumerang. Podsumuję więc - małe dziecko = mały kłopot.
    Ale jedno - musicie!!!! być w zasięgu służby medycznej. Bieszczady wysokie nie dają Wam tego komfortu. Musicie być w pobliżu Leska. Nie są to co prawda Biesy dla trampów, ale najważniejsze jest cosik innego.

    Nie jest to małe dziecko, więc gdybyście chcieli poznać Biesy (nie te gówniane) to proszę o info na priva (nie chcę się tu reklamować).

    Pozdrawiam
    Nie przesadzajmy, Biesy wysokie to nie Kamczatka a np: z Wetliny do Leska nie jest 200km. Ludzie tam tez maja male dzieci i nie gina one w drodze do lekarza. Ja w sierpnu bede w Bieszczadach wysokich z miesiecznym dzieckiem i nie mam zadnych obaw.
    Proponuje Rzeszow tez jakies tam gory niektorzy nawet mysla ze Bieszczady a opieka medyczna lepsza niz w Lesku
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #4
    jestynka
    Guest

    Domyślnie Re: dokad z malym dzieckiem

    No wlasnie my nie jestesmy chyba trampami :) malo chodzimy, moj maz to na pewno chcialby przespac ten urlop... Opieka lekarska rzeczywiscie moze sie przydac, ostatniego lata zaliczylismy szpital z mala... Dlatego zalezy mi na dobrym jedzonku, bo ostatnio sie wszyscy strulismy, a roczne dziecko wiadomo, zaczelo sie natychmiast odwadniac. Ale mam jeszcze jednego starszego piechura (12lat), wiec dla mnie czy male dziecko czy duze, to i tak zawsze klopot :).
    Sprobuje odezwac sie na priv, jak sie nie uda, to sie odezwij ty, ok? ja nie moge pojac tego forum na razie, nie umiem odpisywac cytujac :) i nie wiem jak zrobic takie fajne zdjecie (to ten zalacznik na dole?)
    pzdr

  5. #5
    jestynka
    Guest

    Domyślnie Re: dokad z malym dzieckiem

    Nie przesadzajmy, Biesy wysokie to nie Kamczatka a np: z Wetliny do Leska nie jest 200km. Ludzie tam tez maja male dzieci i nie gina one w drodze do lekarza. Ja w sierpnu bede w Bieszczadach wysokich z miesiecznym dzieckiem i nie mam zadnych obaw.
    Proponuje Rzeszow tez jakies tam gory niektorzy nawet mysla ze Bieszczady a opieka medyczna lepsza niz w Lesku[/quote]

    Ale ja nie chce jechac w bieszczady "na niby" :D , chce zobaczyc prawdziwe bieszczady i jak tam jest na prawde, jedyne czego sie boje to podroz samochodem, chyba wezmiemy to na raty, bo wiercipieta nie wytrzyma tyle.

    I gratuluje planow :) podziwiam mamusie, moje dziecko dziecko tez lipcowe, ale w sierpniu mialam sile tylko zejsc do sklepu po swieze buleczki :) a w nielicznych wolnych chwilach w ciagu doby - po prostu spalam. :P

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: dokad z malym dzieckiem

    ...
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 25-12-2007 o 18:07

  7. #7
    jestynka
    Guest

    Domyślnie

    dzieki za informacje, chyba wlasnie tam pojedziemy. My wlasnie w ten sposob zwiedzamy gory, jezdzimy wszedzie samochodem i jeszcze z tel przy uchu, okropnosc, no ale moze uda sie wyciszyc troche w tych spokojnych gorach. Musze je zoabczyc "na prawde", planujemy dwa tygodnie pobyc wiec postaram sie duzo zobaczyc :)

    caryneczka cudna :) a ponizej mala jestyneczka z mama :)
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    29

    Domyślnie

    Jakie śliczne Niunie

    Faktycznie Solina to chyba dobry pomysł , można znalezc przyzwoite lokum na czas urlopu, i przy samej zaporze jest Osrodek zdrowia.
    Nad wodą,wiec dzieciaczki beda mialy wieksza ucieche, a i okolica przepiekna.

    A w Bieszczady"te prawdziwe" też niedaleko. Przez dwa tygodnie napewno znajdziecie czas na wycieczki. Tylko chyba lepiej cos wczesniej zarezerwowac bo w okresie wakacji jest tam dosyc ciasno...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czy jest woda pod Malym Gorganem 1365, slupek 30, Sloboda?
    Przez MaciekP w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 10:09
  2. Z dzieckiem w góry ;)
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 18:17
  3. Bieszczady z 3-letnim dzieckiem?
    Przez rossa79 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-04-2008, 15:50
  4. Jesień w B-dach z dzieckiem
    Przez dżamba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 12-11-2007, 01:06
  5. dziwne tabliczki w beskidzie malym
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-11-2006, 16:30

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •