Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Tajemnicza substancja na śniegu

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: Widocznie ma

    Cytat Zamieszczone przez asiczka
    http://www.gis.mz.gov.pl/kierownictwo/dhs.htm

    Departament Higieny Środowiska
    Zadania
    (...)
    20. koordynacja nadzoru nad monitoringiem zanieczyszczeń powietrza atmosferycznego;
    (...)
    Czy Ty wiesz o czym rozmawiamy?
    Zobacz kto wypowiadał się na temat tego "skażenia" - o ile mi wiadomo to była to Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska!
    I po drugie - w tym przypadku nie ma mowy o ochronie powietrza. Skażony został grunt.
    Monitoringiem powietrza także zajmuje się WIOŚ.
    Pozdrawiam

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    swoja droga to dosc niesamowite... byc w gorach a zarazem na Saharze... :)

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    32

    Domyślnie

    Nie mogłem się dorwać do komputera aby zaraz jak się dowiedziałem spytać kogoś co tam do cholery spadło. Ciekawe czy to naprawdę spadło to co mówią? Natomiast co do polemiki Michała z Asiczką - podoba mi sie spoób myślenia Asiczki, a Michał powinien sobie przypomnieć ilu ludzi w historii zginęło w wyniku nieopatrznie wzbudzonej paniki. No ale jak zaczniemy sobie udowadniać który organ administracji ma prawo się wypowiadać w określonych sprawach to napewno wszystkie skażenia poczekają aż zostanie to ustalone.

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kryspin
    ..., a Michał powinien sobie przypomnieć ilu ludzi w historii zginęło w wyniku nieopatrznie wzbudzonej paniki. .
    Litości!!!
    Czy ja wypowiadałem się na temat paniki? Czy wogóle można mówić o panice w Bieszczadach z tego powodu?
    Opamiętajcie się ludziska i nauczcie się czytać uważnie.

    Zapewne lepiej byłoby, gdyby to nie był piasek (to jednak piasek), zapomniano powiadomić ludność i turystów, którzy dają ogrom mamony, aby ich nie spłoszyć. I dla okrasy ze 20 zatruć ze skutkiem śmiertelnym. Hyh!

    Media mają obowiązek podawać wiadomości - powołano w końcu sztab kryzysowy ze wszystkimi konsekwecjami.

    Zdrowia

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    32

    Domyślnie

    Michale!
    Nie mówiłem, że wypowiadałeś się na tamat paniki. Jakbyś bez emocji przeczytał mój post to sam byś do tego doszedł. Sens mojej wypowiedzi był taki : "Michał mówi spierd...ć a potem zobaczymy co to było a Asiczka mówi najpierw zobaczymy co to było a potem ewentualnie sp.....ć. I to drugie stanowisko w kontekście tej drobnej kaski co klienci w zimie przywiozą w Bieszczady jest wg mnie bardziej racjonalne. To wszystko co miałem do powiedzenia w poprzednim poście.

    kryspin

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kryspin
    Sens mojej wypowiedzi był taki : "Michał mówi spierd...ć a potem zobaczymy co to było a Asiczka mówi najpierw zobaczymy co to było a potem ewentualnie sp.....ć. I
    No nie!
    Po pierwsze to nie ja mówię, po drugie nikt inny także tak nie mówi, a jedynie ostrzega i po trzecie - rzeczywiście, mówię w sytuacji zagrożenia wy! pie!r da! lać!!! jeżeli jest tylko cień podejrzenia o NZŚ. Ale bez paniki oczywista - nad tym czuwają odpowiednie służby (które zapewne postawiono "na nogi").
    Ważniejsze życie ludzkie i zwierzęce aniżeli wątpliwe dochody.

    Pozdrawiam

  7. #17
    klopsikx
    Guest

    Domyślnie

    Później okazało się, że podobne zjawisko wystąpiło także w Strzyżowie i Kolbuszowej

    O kur..e to kolo mnie
    i znowu dadza lugol do picia bleeeeeeeeee

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    druga wersja byla taka, ze to moze pochodzic z jakiegos pozaru na ukrainie czy slowacji
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    a tak to wygladalo
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 2.jpg (26.5 KB, 38 odsłon)
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    a po rozpuszczeniu

    Pozdrowionka
    Jaro
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 3.jpg (28.6 KB, 37 odsłon)
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. W poszukiwaniu głębokiego śniegu
    Przez bartolomeo w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 16-02-2012, 19:01
  2. Ognisko na śniegu, czyli lutowe wspomnienia z Bieszczadu. Jeszcze raz po awarii...
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 18-08-2010, 21:34
  3. z dala od śniegu
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-02-2010, 10:45
  4. Tajemnicza Ramka
    Przez ludwik w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 12:28
  5. Tajemnicza wyprawa Szaszki
    Przez KASZKA w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-11-2003, 09:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •