Strona 2 z 47 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 466

Wątek: Bieszczady w radiu i TV

  1. #11
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,343

    Domyślnie

    A ja nie mam telewizora
    Długi

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skuter28
    Jaro Ty mnie nie denerwuj. Ja też chcę to zobaczyć w TV.
    U mnie jednak wciąż lecą relacje z Huty Katowice
    no to pech, trzeba sie przeprowadzic :), przynajmniej do Kraka, bo jak slyszlalem, przy bardzo dobrej pogodzie czasem mozna zlapac sygnal z tvp Rzeszow. przynajmniej tak bylo ze trzy lata temu
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    dzis (sobota) w cyklu Bieszczadzkie Klimaty w TVP3Rzeszow "Zapomniane Bieszczady" o 15,45
    Bieszczady jak żaden inny region Polski ulegały powojennej dewastacji. Wysiedlanie ludzi spowodowało likwidację wielu miejscowości w tym także wiele obiektów o charakterze sakralnym. Zniszczeniu uległa infrastruktura przemysłowa i turystyczna. Tylko dzięki pasjonatom, kolekcjonerom możemy w znacznej mierze odtworzyć minione krajobrazy.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. #14
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie

    Dziś w TV Polonia był program o wyprawie Karola Wojtyły w Bieszczady przed ponad 50 laty. Obfitował w znane i nieznane krajobrazy, relacje i opowiadania uczestników owej wyprawy trwajacej dwa tygodnie. Było ciekawe.

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    tym razem cos dla tych co maja kanal KINO POLSKA. jutro (sobota) o 14,45 film dokumentalny "w bieszczadach"
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    znalazlem jeszcze jedno. ten sam kanal w srode (a własciwie to juz w czwartek) o 00,30 film dokumentalny "Żubry"
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    cos dla tych ktorzy interesuja sie kultura lemkowska w poniedziałek o 17.10:
    Telewizja Rzeszów zaprasza na spotkanie z Julią Doszną i jej pieśniami. Ta znakomita ludowa łemkowska śpiewaczka mieszka we wsi Łosie, w Dolinie Potoku Bielańskiego. Śpiewa od najmłodszych lat i kultywuje rodzime tradycje. W jej repertuarze znajdują się pieśni Łemków.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. #18
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Jako że temat jest "praktyczny" a dodatkowo popularny postanowiłem go przykleić :) tak by nie spadł za szybko.

    Jaro mam nadzieję, że zechcesz tu pełnić rolę gospodarza.
    Jedna prośba abyś przy okazji następnych programów podawał datę.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Jako że temat jest "praktyczny" a dodatkowo popularny postanowiłem go przykleić :) tak by nie spadł za szybko.
    Jaro mam nadzieję, że zechcesz tu pełnić rolę gospodarza.
    Jedna prośba abyś przy okazji następnych programów podawał datę.
    bardzo mi milo:), a i z datami sie poprawie
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    W piatek 29 pazdziernika Program "Kawa czy herbata" nad Solina. TVP1

    W piątek Anna Pawłowska i Marcin Zimoch, prezenterzy telewizji polskiej, poprowadzą na żywo program "Kawa czy herbata" z nad Jeziora Solińskiego.
    Audycja poświęcona będzie przede wszystkim bieszczadzkim atrakcjom. Nie zabraknie także najświeższych informacji dnia, przeglądu prasy i porad. Najświeższe informacje w prasie skomentuje Anna Tomczyk - dziennikarka i prezenterka TVP3 Rzeszów. W solińskim studio gościć będą regionalni twórcy, prezentowane będą przepisy na regionalne smakołyki oraz muzyka rodem z Bieszczadów. Widzowie w całym kraju będą mogli się dowiedzieć, na co warto zwrócić uwagę, planując wypoczynek w najpiękniejszym zakątku Podkarpacia.
    Program potrwa od godz. 6 do 9.
    Współproducentem jest rzeszowski oddział TVP SA.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •